To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O przedszkolach w Życiu Warszawy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
W dziesiejszym Życiu Warszawy jest dodatkek o przedszkolach.
Ika
Dopiero teraz znalazłam ten wątek, ŻW z 16.03 już nie kupię... Ludek, nie masz możliwości zeskanowania...?
Libi
No własnie.... ja też dopiero dzisiaj znalazłam ten wątek icon_confused.gif
Edi Zet :)
Szczerze mówiąć nic interesującwgo i odkrywczego tam nie było.
Libi
Aha, czyli nie były tam opisane wszystkie przedszkole w Warszawie icon_question.gif
Edi Zet :)
Nie Libi, tylko po 2, 3 wiodące z każdej Dzielnicy. Ale nie szczegółowo, tylko w ujęciu tabelarycznym.
Libi
Edi a masz jeszcze tą gazetę icon_question.gif Jeśli tak to jakie tam są wymienione przedszkola w Ursusie icon_question.gif
wera-123@gazeta.pl
icon_sad.gif Szkoda, że dopiero teraz znalazłam ten wątek. Niestety nie mam pojęcia kto i na jakiej podstawie wymienił przedszkola jako wiodące w gazecie. Z przykroscią stwierdzam, że nie jest to zgodne z prawdą. Ranking przedszkoli jest dla wielu bardzo dobrych placówek krzywdzący. Moja opinia poparta jest bardzo dobrą znajomością przedszkoli w Śródmieściu. Znam kilka placówek pracujących na bardzo wysokim poziomie, które zostały pominięte. Podane tam niektóre informacje były po prostu śmieszne. Jako atut przedszkola podawano, że logopeda czy psycholog zajmuje się dziećmi bezpłatnie na terenie placówki, podczas gdy we wszystkich publicznych przedszkolach tak właśnie jest. Nie wszędzie oczywiście są wszyscy specjalisci. Znam przedszkole, w którym jest psycholog, logopeda i pediatra bez dodatkowych opłat. Takich przykładów jest wiele. Radzę popytać o opinię rodziców dzieci chodzących do przedszkola, które Was interesuje.
Ludek
Niestety gazetę już małżonek zeszrederował.
igreka
zdobyłam ten dodatek jak ktoś chce jakiś informacji to służę icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.