To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzymajcie za mojego Olusia..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Jutro jadę z Olusiem do szpitala.Będa go diagnozować.potrzymajcie za niego kciuki prosze ..srasznie się boję icon_sad.gif
W czerwcu zrbił kupę z kriwą w dużej ilości.Dostał leki, krew pojawiała się czasami w małych ilościach.Od miesiąca mamy odstawiony nabiał całkowice,było ok do teraz.Znowu zrobił kupę z krwią , dzwoniłam do lekarki,jutro mamy się stawic na oddziale..
Tuni
Maju, trzymam mocno &&
bb
Maju...kope lat...
trzymajcie sie!!!!
agrafkaa
Trzymam kciuki
netty5
MAJA spokojnie.Trzymamy&&&&&&&&&&&&
My tez przeszliśmy przez kupke z dużą ilościa krwi i szpital. Okazało się że to nic poważnego. Wystarczy dieta.
Będzie dobrze zobaczysz..... przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ja wiem że to strasznie wygląda ale wcale nie musi oznaczać czegoś bardzo niedobrego.
A_KA
Maju, trzymam! Będzie dobrze! przytul.gif
malgosia1968
&&&&&&&&&& za Olusia zaciskam z całych sił
ostatnio o Tobie myślałam, że już długo na Forum nic nie pisałaś
i przytul.gif Ciebie serdecznie
dorsim
i ja trzymam kciuki &&&&& Bardzo, bardzo mocno !!
semi
trzymam mocno. dobrze będzie maju.
Zelda
dzięki dziewczyny.Ja już świruje bo za dlugo to trwa.Miesiac byl spokoj, a przez ostatni tydzien dwa razy.
netty ile u Was to trwalo?
my mamy teraz scisla diete, zero nabialu.
dorsim
Domyślam się że świrujesz, bo ja też świrowałam kiedy problem nas dotyczył. Moja miała krew w kale / dokładnie takie nitki krwi, było tego niewiele, ale stres ogromny / jak była jeszcze bardzo malutka, bo miała kilka tygodni. Ja karmiłam piersią. Musiałam zrezygnować z wielu rzeczy łącznie z masłem, mogłam jeść tylko kilka produktów. Byłam na takiej diecie przez 6 miesięcy. Krew była u nas przez jakiś czas, mimo mojej ścisłej diety.

Robili wam posiew na bakterie i grzyby ? I krew utajonÄ… w kale ?
I czy ostatnio dałaś mu coś nowego do jedzenia ? może stąd ta krew ?
Nessi
i ja trzymam zaciśnięte &&&&&&&
Agula9
&&&&&&&&&&& zaciśnięte, Trzymajcie się przytul.gif
i 100 latek dla Hani icon_biggrin.gif
netty5
CYTAT(maja2006 @ Mon, 09 Sep 2013 - 21:00) *
netty ile u Was to trwalo?


Po prostu przychodziło i odchodziło.
Było dobrze a potem nagle cały sedes we krwi. Myślałam że mu cos pękło.Dostałam od lekarza liste produktów zabronionych i wskazania co do diety. Musieliśmy wykluczyć sporo rzeczy.Teraz jest dobrze dopóki mały sie gdzieś nie naje zakazanych produktów.
Okazało się ze po prostu ma niedojrzałe jelita.No i jest alergikiem.

Czekam na wieści o Olusiu.
agnese
ja krew w kale i szpital przeszłam w wtedy niespełna półtorarocznym synkiem - u nas powodem okazał się bakteria - wyszło nam w posiewie kału - dostała antybiotyki i problem nie wrócił
Joanna 81
Maju zaciskam kciuki i czekam na dobre wieści &&&&&&
Trzymaj się ciepło przytul.gif
Zelda
morfologia ze wszystkim dodatkowym książkowa, igg calkowite i na bialko mleka krowiego wyszlo ok, tzn ze ńie jest uczulony,badanie moczu tez ok, kal na pasozyty tylko badalam.
OluÅ› jako niemowle po odstawieniu od piersi dostal uczulenia na mleko modyfikowane, wiec musial dostawac humane aptecznÄ….potem problem minÄ…l.
Agnes84
maja zaciskam &&&&&&&&&&&& powodzenia!
moko.
Maja2006 przytul.gif
szeklanka
Maja szybko minie - &&&& trzymam
anuÅ›
Maju, trzymam.
muszka91
Trzymam, będzie dobrze :*
Filip_inka
Maju i ja mocno zaciskam &&&&& za Olusia.

Miło Cie widziec ponownie icon_smile.gif
Inkusia
trzymam &&&&&&&&
Zelda
dzieki bardzo...o 14 mam dzwonic bo rano miejsc nie bylo, wiec nie bylo sensu jechac.wierze ze bedzie dobrze.
karoleenka
Maja napewno będzie wszystko dobrze ! Mocno trzymam kciuki&&&
mama_do_kwadratu
Myślę o O.
Paula.
Trzymam kciuki&&&
Zelda
Cześć dziewczyny,czekamy na wyniki badań.Jutro planowo kolonoskopia w narkoziemwięc prosimy o kciuki.
pozdrawiam i dzieki za wsparcie
Fiefiora
Trzymam kciuki!
dorsim
i ja trzymam kciuki &&&&
Zelda
OluÅ› mial wczoraj kolonoskopie.Ma polipa okolo 1.5cm.Czekamy na wyznaczenie terminu zabiegu.W piatek idziemy do domu.
sunna
Myślę ciepło. Polip to raczej rutynowy zabieg. Miałam icon_wink.gif
karoleenka
maja - a pobrali wycinek czy dopiero ten zabieg jest w tym celu ?

Będzie wszystko dobrze - mocno trzymam kciuki &&&&
Zelda
wyniki histo beda za 3 tygodnie, nie wiem za bardzo bo na wypisie nielogicznie jest napisane, czy histo dotyczy glisty.Badaja tez alergie.Z tego co lekarze mowili to zwykly niegrozny polip.niegrozny w sensie ze nowotwor niezłośliwy, ale trzeba wyciac bo podkrwawia.endoskopowo beda probowac.na 16.10 wyznaczony termin.
dzieki za wsparcie
Artola
Trzymam kciuki!!!
Igg u dziecka nie jest miarodajne, często jest alergia, a Igg w normie.
Zelda
wyniki histo ok icon_smile.gif czekamy na endoskopie.trzymajcie zeby do 16.10 nie krwawil.
Tuni
Maju, trzymam i myslÄ™ o Was nieustannie.
komunikacja24
to ja też trzymam kciuki....
Fiefiora
W takim razie trzymam dalej kciuki!
malgosia1968
jestem i trzymam &&&&&&&&
dorsim
i ja trzymam &&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.