To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zdiagnozujcie mnie ;))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
Wczoraj wszedł mi jakiś taki dziwny ból i przejść nie chce. Nie mogę podnieść prawej ręki, nie mogę wziąć jej do tyłu. Zaczyna mnie boleć w okolicach jakby węzłów chłonnych, ale raczej poniżej pachy. Nie wyczuwam powiększonych węzłów, ale boli cholernie nawet przy głębszym oddechu.
Nie mam czasu iść do lekarza w tym tygodniu. Co zarzyć, żeby przeszło? icon_smile.gif
ania.m
1. Może być od węzłów chłonnych, a także taki ból może powodować guzek w piersi - wskazana wizyta u lekarza.
2. Mogą to być nerwobóle - przyczyną jest stres.
3. Przyczyną może być także: siedzący tryb, za miękki materac i brak ruchu.

Możesz spróbować wziąć jakąś tabletkę przeciwbólową (Ibuprom?) lub spróbować coś z diklofenakiem, ale tu lista skutków ubocznych jest dość długa (Voltaren). No i odstawić antyperspiranty (blokują pory i czasem może dojść do zakażenia bakteryjnego). Mimo wszystko odwiedziłabym lekarza.
Ila
Paula, nie ma opcji "nie mam czasu"!!
Być może to jakiś nerwoból, ale masz iść biegiem do lekarza!!
muszka91
Lepiej tego nie bagatelizować...
agak
Jak to nie masz czasu? !!!
Moze dostaniesz skierowanie do seksownego masazysty;)
warkasz
Koleżanko to nie są żarty! Masz na badanie piersi [edit moderacja] ! To się zawsze tak mówi, jakiś guzek zaraz zniknie itp. A potem jest za późno. Płacz i zgrzytanie zębów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.