To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Knajpka w okolicach Teatru Roma

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
Firma przeznaczyła w budżecie kilka złotych na wyjście intergracyjne dla naszego zespołu. 06.gif Wybieramy się więc na Deszczową piosenkę do Romy.
Przed spektaklem będzimy mieć ok. 1-1,5 godz. czasu i chciałbyśmy coś przekąsić.
Możecie polecić coś w okolicy dla 3-4 osób?
agabr
no ja lubie Lokante , ale jestem kompletnie nieobiektywna , bo pracowalam w okolicy i tam sie glownie umawialam i lubie no i jest blisko do Romy .Tam jest jeszcze radio cos tam , namaste india iiii mała gruzja , ale w Lokancie jednak najwiecej przestrzeni , pod warunkiem oczywiscie , ze lubicie tureckie jedzenie.b
Ludek
Dzięki. Nie wiemy, czy lubimy jedzenie tureckie, ale wygląda apetycznie icon_smile.gif
Ammm
Ja też polecam Lokantę.
Grażyna7
Ja za każdym razem jak tam byłam w tych okolicach to wychodzilam zła i mocno rozczarowana restauracjami,obsługą jak i jakością: zarówno potraw jaki i alkoholi....
A dla autora/ki pytania- ja polecę Restaurację Akademia na Mokotowie - bardzo dobre jedzenie i wina (na stronie internetowej mają jakieś menu). Polecam tam szczególnie kuchnię Polską, jak ktoś jest smakoszem.
Możecie się spodziewać naprawdę dobrych potraw.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.