To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Camaieu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
Mam pytanie- czy ja robię coś nie tak (piorę wg metki), że każdy, dosłownie każdy ciuch kupiony w Camaieu rozpada się, naciąga, blaknie, przeciera się w kosmicznych miejscach?
Mają fajny design, sporo ciuchów ze wzorami etno, ale poziom chały po prostu mnie przerósł.
Dziś w kolejnej bluzce wypadła dziura. Dosłownie. W miejscu gdzie nie powinna była się przetrzeć.

Ja rozumiem, że to sieciówka (choć niektóre rzeczy, które tam kupiłam, wcale tanie nie były), ale bez przesady. Chyba się rozstaniemy.
Macie podobne doświadczenie z tą firmą, czy to ja mam pecha?
rysa154
ja bym reklamowała, dostałam zwrot pieniędzy za kurte puchowa.
ajakielka
Kurcze, chyba masz jakiegoś pecha (no albo ja szczęście icon_smile.gif). Mam stamtąd spodnie, bluzki i swetry (grube, z golfem)/sweterki (cienkie, z dekoltami). Wszystko nosi mi się dobrze, piorę w pralce, dosłownie jak leci i jak do tej pory nic się z niczym nie stało- ani sienie rozciągają, ani nie kurczą a spodnie kocham miłością pierwszą.

Pewno też pokusiłabym się o reklamację (jeśli jej jeszcze podlegają, bo nie piszesz o czasie ich użytkowania- ja np. mam swetry 3 letnie), czytając Twój opis bałabym się tam cokolwiek kupić 29.gif
cath
Ja też mam sporo rzeczy z Camaieu i nic mi się nie dzieje. Przed zakupem oglądam rzeczy, szczególnie w miejscu, gdzie są wpinane zabezpieczenia.
amania
Mi też nic takiego się nie przytrafiło (za to mogłabym poskarżyć się na Zarę i H&M).
iza1982
mi tez siÄ™ dobrze noszÄ…, HM jest gorszy w moim odczuciu...
anetadr
Ja mam z C. takie doświadczenia, że o ile spodnie super, to bluzki bardzo kiepskie (dziury po jednym-dwóch praniach), więc te drugie przestałam tam kupować.

Aneta
okko
CYTAT(anetadr @ Fri, 13 Sep 2013 - 20:35) *
Ja mam z C. takie doświadczenia, że o ile spodnie super, to bluzki bardzo kiepskie (dziury po jednym-dwóch praniach), więc te drugie przestałam tam kupować.

Aneta


Spodnie kupilam i nie nosilam wcale-ma zamiar 2 pary sprzedac wydaje mi sie ze jakos ok za to bluzeki t-schirtowe po pierwsyzm praniu sie porozwlekaly strasznie
Pilawianka
Ja mam tylko kurtkÄ™ zimowÄ…. Po 2 sezonach i kilkukrotnym praniu, wyglÄ…da jak nowa.
xxyy
Ja sie skarze na H&M
madama
Ja przeczytałam pierwszy post, to się zdziwiłam. Kupuję w Camaieu od lat i jest to moja ulubiona sieciówka. Mam obecnie dwa żakiety, dwa kardigany, kilka par spodni, spódnicę, leginsy, kilka, a może nawet kilkanaście bluzek i wszystko jest ok, jak na moje wymagania.
madama
O i nawet mam dwie pary balerin z Camaieu, takie dziurkowane 29.gif , w życiu nie miałam tak wygodnych balerin.
semi
kupujÄ™, zawsze wszystko ok.
Agnes-3
Nie mam problemu z C.Czesto tam kupuje i wszystko jest ok.
Edziia
Też kupuję sporo rzeczy w Camaieu, ostatnio narzekać nie mogę, ale jakiś czas temu każda kupiona w tym sklepie bluzka po 1-2 praniach była w takim stanie, że do noszenia się nie nadawała- rozciągnięta, traciła fason, pojawiały się jakieś dziurki i przetarcia. Przez pewien czas nawet omijałam ten sklep, bo jakość mi nie odpowiadała. Raz się przemogłam bo coś mnie urzekło, więc kupiłam i od tego czasu jest wszystko ok, nie mogę narzekać.
mama_do_kwadratu
Widzę, że opinie różne. Z przewagą na tak icon_wink.gif
Dzięki!
Zuzia
Na tak i ja zaopiniujÄ™.
06.gif
Kaszanka
Ja w Camaieu już nic kupię, bo prawie każda kupiona tam rzecz to moja wściekłość. Najczęściej to dziurki i odkształcenia.
moko.
CYTAT(amania @ Fri, 13 Sep 2013 - 16:41) *
Mi też nic takiego się nie przytrafiło (za to mogłabym poskarżyć się na Zarę i H&M).

Mam tak samo,

Przerzuciłam się na M@S.
Żabolek
A ja bardzo lubie ten sklep. Za to H&M bardzo sie pogorszył.
Paula.
CYTAT(moko. @ Mon, 16 Sep 2013 - 10:31) *
Mam tak samo,

Przerzuciłam się na M@S.

A cóż to jest M@S, bo jak wrzuciłam w google to wyrzuciło mi Ministerstwo Sprawiedliwości, no ale chyba nie o to chodzi 06.gif

Ja z C. mam tylko jedne spodnie, jakoÅ› tam prawie nigdy nie wchodzÄ™, i jestem z nich bardzo zadowolona.

Co do opinii na temat innych to na Zarze jak na razie się nie zawiodłam, z H&M bywa różnie, ostatnio, od jakiegoś roku preferuję Orsay. Zdarzyło mi się też kupić parę rzeczy w C&A, jakiś golf i jestem bardzo zadowolona.
anetadr
CYTAT(Paula. @ Thu, 03 Oct 2013 - 01:07) *
A cóż to jest M@S, bo jak wrzuciłam w google to wyrzuciło mi Ministerstwo Sprawiedliwości, no ale chyba nie o to chodzi 06.gif


Zapewne Marks & Spencer, ale to raczej nie dla nas Paula., bo najbliższe w Warszawie i we Wrocławiu są.

Aneta
Paula.
CYTAT(anetadr @ Thu, 03 Oct 2013 - 09:05) *
Zapewne Marks & Spencer, ale to raczej nie dla nas Paula., bo najbliższe w Warszawie i we Wrocławiu są.

Aneta

Dziękuję Anetko.
No fakt, jak nie zrobili w SCC przy rozbudowie, to raczej się w okolicy nie doczekamy. Ale płakać nie będę icon_wink.gif.
makarena
W 3 zakupionych tam bluzkach, prawie natychmiast, po jednym może 2 praniach zaczęły robic sie dziurki. Bluzki właściwie były do wyrzucenia. Doświadczenie mam więc podobne, ale ani swetrów, ani spodni tam nie kupowałam.
Basia
CYTAT(amania @ Fri, 13 Sep 2013 - 20:41) *
Mi też nic takiego się nie przytrafiło (za to mogłabym poskarżyć się na Zarę i H&M).


PodpisujÄ™ siÄ™ pod tym, mam tak samo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.