To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

myszki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Mam pytanie do posiadaczy myszek, takich zwykłych, malutkich. Trzymacie je w klatkach? Możecie zmierzyć mi jaką macie odległość pomiędzy drutami?
pesciorka
Nie mam myszek, ale maluśkiego chomiczka i trzymamy go w akwarium, co do myszek w klatkach bałabym się, że uciekną, bo ostatnio widziałam taką małą uciekinierkę w sklepie zoologicznym icon_smile.gif
agarad
CYTAT(A_KA @ Mon, 16 Sep 2013 - 09:25) *
Mam pytanie do posiadaczy myszek, takich zwykłych, malutkich. Trzymacie je w klatkach? Możecie zmierzyć mi jaką macie odległość pomiędzy drutami?


My mamy myszoskoczki i nasze uciekały z klatki w miejscu gdzie przerwa jest ciut większa tzn. przy "drzwiach" do klatki icon_smile.gif dlatego trzeba być uczulonym na takie miejsca.
agarad
właśnie zakończyłam "łapankę" dwóch osobników - oczywiście wylazły w miejscu gdzie się otwiera klatkę bo córka karmiąc je wieczorem nie zasłoniła dodatkowo tego miejsca i obudziło mnie dreptanie pod moim łóżkiem icon_wink.gif
godzina snu do tyłu...idę spać dobranoc
camillaz
Z tego co kiedyś czytałam, większość myszek potrafi się przecisnąć przez szpary powyżej 0,5cm. Może trudno to sobie wyobrazić, ale po wyczynach mojej szczurzycy, nie mam już co do tego żadnych wątpliwości icon_wink.gif Łajza bez problemu przecisnęła się przez szparę 1,5cm, spłaszczając się jak naleśnik 04.gif
Tak więc jeśli o myszki chodzi, to myślę, że odpowiedniejsze są dla nich akwaria.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.