To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wypożyczanie ciuszków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KaJa13
Czesc icon_smile.gif
Skorzystalibyście z oferty firmy, która zajmuje się wypożyczaniem ubranek dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, za określoną kwotę można dostać na miesiąc lub więcej paczkę ubranek dla waszych pociech, a kiedy z nich wyrosną odsyłacie je z powrotem do firmy, są to ubrania dobrej jakości i znanych firm, które normalnie w sklepie są bardzo drogie . Do usuwania plam i zabrudzeń firma używa tylko naturalnych składników i ekologicznych proszków, które nie powodują żadnych uczuleń. Kolejną zaletą jest to, że nie musicie trzymać w domu sterty ubranek, które są już za małe na wasze dzieci i zastanawiać się co z nimi zrobić. Co wy na to??
aniakuleczka
nie wiem,
bałabym się, że będę musiała dopłacać, gdy ubranka się zniszczą
a wtedy pewnie biznes by mi sie nie opłacał
Ammm
Napisz wiecej. Jaki jest koszt? Ile płacę za zniszczone ubranko, które nie nadaje się do dalszego wypożyczenia? Jak waha się cena w zależności od zadeklarowanego czasu wypożyczenia (czy proste liczeńie 1 miesiąc = x, 3 m-ce = 3x, 12 m- cy= 12x) czy jakoś inaczej? Czy cena zależna jest od ilości? Czy wypożyczam pojedyncze sztukiczy zestaw? Czy płacę kaucję?
Xenna
Może jest to i dobry pomysł ale brakuje mi szczegółów.
Podaj konkretny przykład np. wypożyczenie kurtki dla dziecka na 1 sezon na rozmiar 128 cm.
Zobaczymy,czy się opłaca.
Naz
Ja bym się nie zdecydowała. Ubrania się niszczą, jak mam swoje własne, to się nie rozczulam, coś się zabrudzi, siup do kosza. A tak w myślach bym miała tylko, nie daj boziu się zniszczy to co, wyjdzie mi pewnie drożej jakbym kupiła coś normalnie.
Wyporzyczyć to można strój na bal, jakąś uroczystość, nie ciuch nacodzień.
To imo.
syl123
Podaj więcej szczegółów co do wypożyczenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.