To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla pięciolatka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nitro
Potrzbuję dosyć pilnie (na sobotę) prezentu dla pięcioletniego chłopca. Pomysłów mi brak zupełnie, poza chyba banalnym lego (ale tu musiałabym chyba podpytać rodziców jakie ma / lubi - a nie chcę) icon_sad.gif czy Mamy Chłopców w tym wieku mogą coś podpowiedzieć? Cena w granicach 100pln. Będę ogromnie wdzięczna icon_wink.gif
Ammm
MÄ…dry Zamek

Albo gry Lego, typu Heroica.

Albo elektroniczna tarcza do lotek (Dart)

Albo jakiÅ› tor Hot Wheels

Albo klocki magnetyczne typu Geomag

Albo klocki Zoob

Albo sekrety elektroniki/mały elektronik

Albo gra na Xbox (jeżeli ma i lubi)
rysa154
ja bym stawiała na jakąś planszówke
np.pędzące żółwie lub gry lego
tulla
Mój pięciolatek lubi:
gry - "Grzybobranie" (gra dla całej rodziny), "O rety krety"(dla dzieci w różnym wieku, sama grałam 06.gif ) , wszelkie zabawki związane z piratami, statkami, oprócz tego Lego Chima i tory wyścigowe. Do niedawna miłością był Zygzak McQueen, ale zaczyna już wyrastać.
Ammm
Z gier u nas na topie Super Farmer i Kukuryku (czy jakoś tak), poza tym gry w karty, ale karty to słaby prezent.
rysa154
o rety krety tez moi uwielbiaja,
an.tośka
Mój też uwielbia różne planszówki, klocki, puzzle. Teraz na topie u niego jest "bóbr billy" i wspomniane juz "kicki ricki".
K jest też fanem "lego hero factory" - więc dostał kolejny zestaw.
Ale największym hitem był u nas zegarek ben 10 (taki z przed 5 lat) wink.gif
ewqa
ja chrześniakowi w podobnym wieku kupowałam ostatnio transformers , bo teraz u niego na topie .
Nitro
Ogromnie dziękuję icon_smile.gif z "Maluchami" w telefonie pędzę dziś na zakupy. Przyznam że świat chłopięcy jest mi zupełńie obcy, a tu tyle pomysłów. Kika gier zainteresowało mnie też pod kątem mojej Ady icon_wink.gif DZIĘKUJĘ!!!!!!

Edit: zakupione - kiki ricki i grzybobranie. I chyba czeka mnie wyprawa po jeszcze jedno grzybobranie - dla nas icon_wink.gif
Tira
Z doświadczenia mojego i maluchów mogę śmiało polecić Ci serię edit : reklama Są to książeczki z zadaniami oraz dołączonymi klockami układającymi się w rozwiązanie. Dzieciaki chętnie się tym bawią i uczą jednocześnie. Moim zdaniem to lepszy pomysł niż kolejna zabawka która po tygodniu rzuci w kąt.
gilly
gry komputerowe nie są takie złe. Pozwalam raz na jakiś czas dzieciom pograć. Wcześniej jednak muszę zobaczyć sobie co to jest za gra....

Propozycja ode mnie to poduszka:
https://selino.pl/foto-poduszki-z-wlasnym-n...ienie,g-11.html

Na stronie mozna zaprojektować poduszkę z nadrukiem. Możecie tam umieścić nadruk z ulubionej bajki dziecka.
Gustavo Woltmann
Bardzo dobre pomysły, muszę przyznać. Ja też jestem w podobnej sytuacji, z tym, że potrzebuję kupić prezent dla dziewczynki. Czy są jakieś konkretne zabawki, o których marzą pięcioletnie dziewczynki? czy gra planszowa w tym przypadku też się sprawdzi??
Julika
Nie wiem czy lalki z Krainy Lodu są dalej w modzie ale ostatnio to było na Topie. Moja córa dopiero zaczyna interesować się lalkami, wcześniej były koniki, dinozaury i oczywiście Psi Partol. Jednak od jakiegoś czasu zaczęła grać w różne gry na komputerze, prawdopodobnie jak większość dzieci i niestety trzeba co chwilę zerkać, czy nie weszła na stronę na którą nie powinna. Tak się zastanawiam, bo za chwilę zacznie się zerówka a potem szkoła czy nie zamówić dla niej gier edukacyjnych. Ostatnio znalazłam coś takiego jak Akademia Umysłu Junior https://www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-dzieci . Czyli nauka przez zabawę która poprawia pamięć i koncentrację, niestety moje dziecko nie potrafi skupić się na jednej rzeczy więc może to jej jakoś pomoże. Koleżanka z pracy też zamówiła dla swoich dzieci i twierdzi, że im pomogło więc warto spróbować. Myślę, że taki pakiet gier plus jakaś maskotka czy wycieczka do Zoo będzie dla niej fajnym prezentem.
kociasta
Mój pięcioletni syn ostatnio dostał od znajomych mini boisko piłkarskie do ogrodu. Szaleje za piłka a i muszę przyznać, że mąż też zdziecinniał i biegają w dwójkę w ogrodzie. Ja często zamawiam zabawki przez internet i bardzo sobie cenię produkty od misiedwa. Jakościowo i cenowo rewelka.
śrubka
Dzieciaki uwielbiają zabawki, wiadomo, a to ile jest ich do wyboru w sklepach chyba każdy wie. W sieci można sobie nieco ułatwić sprawę wybierając odpowiednie filtry i tak zabawkę dla 5 latka chłopca można znaleźć na urwisie i skupić się tylko na tej grupie wiekowej, co powinno sprawę ułatwić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.