To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki telefon dla 8 latki ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

WiolkaTG
Jaki telefon mogłybyście polecić dla 8 latki ?
Jak narazie miala mojego starego Sony Ericsona ale cos nam odmówił posłuszeństwa. Dodam, ze Martyna zabiera tel tylko do szkoły muzycznej bo jest zdała od domu no a kontakt ze mną musi mieć.
Myślałam o tel z orange za 1 zł alcatel hello Kitty ale nie wiem czy to dobry pomysl.
beata6767
Bardzo fajny telefonik. icon_smile.gif No i z hello kitty. icon_wink.gif
anetadr
Wiola, ja bym sugerowała coś mniej rzucającego się w oczy. No i taki telefon, którego po zgubieniu nie będzie żal.

Aneta
agrafkaa
CYTAT(anetadr @ Mon, 30 Sep 2013 - 09:15) *
Wiola, ja bym sugerowała coś mniej rzucającego się w oczy. No i taki telefon, którego po zgubieniu nie będzie żal.

Aneta

Dokładnie mam takie samo zdanie. Coś nie rzucającego się w oczy. Taniego żeby nie było żal jak ukradną czy zgubi....
annad
Siostrzenica ma tel z Hello Kitty. Siostra chwali sobie super kontakt z dzieckiem. Siostrzenica bardzo dba o swój "skarb". Wie gdzie i jak ma przechowywać, nie zostawia go gdzie popadnie. Kto wie czy jakby miała jakiś zwykły, czarny to czy tak by szanowała icon_smile.gif
Pollaco
Córka dostała pierwszy telefon dopiero w wieku 9lat na komunię. Ciocia jej kupiła smartfon htc https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzen...HT-H-T300.phtml . Co prawda jest dość duży i nie nosi go ze sobą do szkoły, ale ogląda na nim w domu filmiki i komunikuje się z przyjaciółmi icon_smile.gif
metka
Może jakiś fajny, tani model, np Prime 2? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.