To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wbijanka-przebijanka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Co myślicie o czyms takiem dla 3,5 latka?

Piotr uwielbia przybijać młodkiem i byłby tym zachwycony, ale te pinezki mnie przerażają. Nie jest za mały na cos takiego?
aniakuleczka
miałam to w przedszkolu jako dziecko
uwielbiałam
Agnieszka AZJ
Ja miałam w domu i też uwielbiałam icon_smile.gif
pati.n
I nie uszkodziłyście się pinezkami? icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
U mnie były gwoździki - z mniejszymi łepkami, ale nie - nie uszkodziłam się. One nie muszą byc tak ostre, jak normalne gwoździe, bo ta płytka, w którą się je wbija, jest miękka.
Nie pamiętam, ile miałam lat, kiedy dostałam tę zabawkę, a na pewno byłam w przedszkolu, a przestałam do niego chodzić, jak miałam 5 lat.
~Luna~
Zabawka fajna, ale 3,5 latkowi nie dałabym tych pinezek.

Wiem pati.n, że w Twoim przypadku chodzi o wbijanie młotkiem, ale gdyby ktoś szukał tablicy do rozwijania wyobraźni, to polecam Tablice magnetyczne.
Kupiłam młodemu kiedy miał około 3-4 lat, a teraz jest "starym" ośmioletnim koniem i nadal bardzo lubi posiedzieć z tą tablicą - a można ułożyć na niej dosłownie wszystko co dziecko sobie wymyśli.
agabr
Zosia ma od dawna i bardzo lubi .b
renata19750702
Janek miał i uwielbiał w podobnym wieku.
agnese
a ja uważam, ze pod kontrolą super zabawa
choć Ty najlepiej wiesz, że jakie jest Twoje dziecko i czy te pinezki to jakieś zagrożenie mogą dla niego stanowić
ja mojemu w tym wieku raczej bym dała icon_smile.gif nawet bez obaw wychodząc po coś do kuchni icon_razz.gif
pati.n
Mamy książeczki z magnesami,Wika uwielbiał, Piotr połamał i wyrzucił 21.gif

On jest po tatusiu typ inzyniera, ciągle naprawi, buduje silniki icon_wink.gif itd. A młotki uwielbia i przybijać więc pomyslałam o czyms takim
Ammm
Moje miały coś podobnego (Stuku Puku) chyba jak były młodsze, nic się nigdy nie stało, super zabawa.
annad
Pamiętam to jeszcze z czasów przedszkolnych icon_smile.gif Oczywiście teraz są ładniejsze, mają więcej kolorów i elementów. Moja 2,5 córksa ma coś takiego...dla niej zabawą jest samo uderzanie młotkiem bo z pinezkami jest problem aby je w paluszkach utrzymać a poza tym to Zosia jeszcze za mała na pinezki. Raz sie młotkiem uderzyła w paluszki i od tej pory wie, że musi uważac icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.