To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry hotel w centrum Krakowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Dziewczyny, wybieram się do Polski niebawem i - wedle planu - chciałabym zajrzeć również do Krakowa.

I tutaj mam pytanie, nie tyle do krakowianek, bo zdaję sobie sprawę, że rodowite mieszkanki rodu Kraka raczej nie są zorientowane w noclegach i ich cenach/standardzie - a zatem, jeśli któraś z Was słyszała opinie i wie, że któryś z hoteli w centrum naprawdę warto polecić - to bardzo proszę.

Pod uwagę biorę w zasadzie trzy: Copernicus, Pałac Bonerowski i Grand Hotel. No, inne "udane" również wchodzą w grę - chętnie stare, a o znakomitej jakości... Macie jakieś doświadczenia z wymienionymi związane..? Z góry dziękuję! icon_smile.gif
Sandra90
Tyczka, no i gdzie się w końcu zatrzymałaś?
Bo jakbym Ci miała coś poleci na ten rok, to Chochołowy Dwór bez dwóch zdań, zwłaszcza, że pewnie masz dzieci.
pandamala
W kategorii pokoje dla pary Kraków moim faworytem jest hotel Best Western. Zatrzymywałam się tam często z mężem i zawsze spotykałam się z obsługą najwyższej jakości. Jedzenie jest świetne, łóżka wygodne, no i łatwo dojeżdżać w każdą część Krakowa.
sonia1992
jak w Krakowie to tylko ten hotel https://chrzcinyikomunie.pl/hotele/mercure-...ow-stare-miasto
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.