To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mam słabość do...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Dabriza
Czekolady studenckiej-potrafię wchłonąć całą tabliczkę 43.gif ...własnie leży sobie przede mną i kusi...oj kusi...
malgosia1968
...... moich dzieci, ptasiego mleczka Wedel (śmietankowe/waniliowe) i sernika pod każdą postacią 06.gif
gosiagosia
kiedys do adrenaliny, wrazen, badania granicy, morza, wycieczek. teraz chyba tylko do zwiedzania nowych miejsc, morza.
karoleenka
nutelli i dobrego jedzenia 06.gif
moko.
Ciast domowych!!

Ostatnio upiekłam drozdzowca, żywiłam się nim 2 dni, nie jedząc nic innego....

i kawy, kawy!
Pilawianka
Do kawy i czekolady.
Studenckiej u mnie nie uświadczysz ale latem przywiozłam z Czech, mleczną z wiśniami - niebo w gębie.
netty5
hmmm.....mam nieuleczalną słabość do mojego M., sera pleśniowego , kupowania niepotrzebnych ślicznych pie..dół bo takie śliczniusie są .
Agnieszka_82
Oj ja zawsze ulegnę miśkom Haribo .... Mam tak od dzieciństwa icon_smile.gif
Agnes84
Czekolady solonej z Alpen Gold, zielonej herbaty, coca-coli, sushi...
Pływania w morzu i jeziorze, wąchania mojego dziecka kiedy śpi i szpilek
mama_do_kwadratu
Wysokich brunetów z orlim nosem icon_wink.gif
Coli Zero
Wina
Irenka.
muzyki... do pewnych konkretnych głosów, męskich, w tym do głosu mojego kolegi- tenora..
cath
CZEKOLADY z orzechami i serniczka icon_smile.gif
edit
i do MICHASZKÓW icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
jeszcze do facetów, którzy potrafią grać na jakimś (ekhm ekhm icon_wink.gif ) instrumencie icon_smile.gif
Ewcia!
Patricka Swayze, Harrisona Forda, wszystkiego, co z orzechami ziemnymi i, co uświadomilam sobie przed chwilą, do kawy
Ammm
Chleba ze smalcem 03.gif

Maska
Alpejskiego mleczka icon_smile.gif
Paula.
Mojego T.
Gorzkiej czekolady z migdałami i białej z orzechami. Kawy.

CYTAT(Irenka. @ Tue, 08 Oct 2013 - 21:16) *
muzyki... do pewnych konkretnych głosów, męskich, w tym do głosu mojego kolegi- tenora..

Czytając to uświadomiłam sobie, że tez tak mam, no poza głosem kolegi tenora;)
Justine_Ch
... mojego męża, łez i śmiechu mojej córki, dobrego jedzenia, słodyczy (szczególnie krówek) i kawy zbożowej icon_smile.gif
No dobrze przyznam się, że jeszcze do zakupów - jakichkolwiek 37.gif
Nessi
porannej kawy z mlekiem (koniecznie rozpuszczalna!)
lipton green tea
krewetek

ludzi żebrzących na ulicy. Niemąż mówi, że pewnie na wino zbierają. trudno! zostawiam to dla ich sumienia, jeśli głodni, to na ten chleb dam, bo wyrzuty by mnie pożarły żywcem 37.gif

okko
Kawy
Mojej psicy

malgog
słodyczy w każdej postaci icon_sad.gif
szczególnie tak ce pół godziny po obiedzie...dałabym sie pokroic za czekoladę lub chałwę
Orinoko
- kawy konkretnej marki z mlekiem ale tylko z mojego ekspresu 04.gif
- słodyczy, ale głównie ciastek, również ciast domowych, choć i Milką nie pogardzę 29.gif
- jabłek
- chustek, apaszek, szalów, kominów, golfów - byleby tylko szyja była zakryta
- kurtek, głównie dżinsowych
- spacerów i włóczenia się po polach itp. lub w miarę pustych przestrzeniach
jaAga*
-moich dzieci jak śpią icon_wink.gif,
-męża jak nałozy okulary,
- niskich męskich głosów,
- papierówek
- marcepanu
aaaaa i widoku morza na żywo! rozpływam się w momencie
aniakuleczka
jaAga, do Twojego męża ................
no nie, nie napiszę, że mam słabość, ale Ci się nie dziwię, bo fajny icon_smile.gif

ja mam słabość do kilku męskich zapachów
do coca coli w puszce
do kawy

kiedyś miałam jak gosiagosia - słabość do adrenaliny i wyzwań, teraz do kanapy

i taką negatywną słabość mam do bałaganu w domu, bo nie ogarniam icon_smile.gif
Irenka.
Faaajny temat... Żeby już całkowicie się pogrążyć, to dodam, że mam słabość do likieru latte machiato z Lidla..
Ale panuję nad tym, żeby nie było!
Bianka
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 08 Oct 2013 - 22:22) *
jeszcze do facetów, którzy potrafią grać na jakimś (ekhm ekhm icon_wink.gif ) instrumencie icon_smile.gif


Ja tez to takowych mam slabosc icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(jaAga* @ Wed, 09 Oct 2013 - 11:25) *
-aaaaa i widoku morza na żywo! rozpływam się w momencie


O właśnie ! Mam tak samo icon_smile.gif
Jak tydzień temu byłam w Gdyni, to dzień zaczynałam od przyklejenia się do okna z widokiem na morze, potem szliśmy nad morze, jedliśmy w knajpach z widokiem na morze, a dzień kończyłam stercząc znowu w oknie. Ciekawa jestem, po jakim czasie by mi się to znudziło, bo 4 dni to zdecydowanie za mało icon_rolleyes.gif

Poza tym mam słabośc do książek i słowa pisanego. Jedzeniowe słabości są zmienne, kawa tylko rano.

Złapałam się też na tym, że wzusza mnie widok facetów z małymi dziećmi - na ręku, za rękę itp.
grzałka
Do parków rozrywki, zwłaszcza ekstremalnych rollercosterów. Do parków linowych- moja ostatnia miłość to skok wahadłowy. Do zjeżdżalni w Aquaparkach.

I do starych cmentarzy- mogłabym godzinami....
Joanna 81
Ja mam słabość do:
- czekolady nadziewanej z Wedla i mlecznej z całymi orzechami
- najlepszych na świecie wspaniale pachnących i przepysznych herbat, które dostaję od bliskiej znajomej icon_wink.gif
- miodownika mojej mamy
- do moich córek, zwłaszcza młodszej 43.gif
oliweczkas
Ptasie mleczko icon_smile.gif
Czekoladki Kasztanki:)
Czekolada Studencka (tylko nie gorzka) kupujemy jak jesteśmy na Słowacji lub w Zakopanem jedziemy na zakupy
Kawa rozpuszczalan
Torty, serniki...ech długo by wymieniać
Tuni
CYTAT(grzałka @ Wed, 09 Oct 2013 - 15:00) *
I do starych cmentarzy- mogłabym godzinami....

Jako i ja icon_smile.gif

Poza tym do pierników i wędzonego kurczaka icon_smile.gif
Mariena
Do butów...
I zakupów, ale tylko spożywczych, broń Boże ubraniowych 29.gif
Użytkownik usunięty
..do mojego Leosia kameleona (titam do niego jak do niemowlaka 03.gif ),
..do batoników adwokatowych Maciek, jak mi ktoś zeżre, to ukatrupię bez ostrzeżenia icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
ooo, niskie męskie głosy- jestem na tak!
Adriannna
A jak ta slabosc do niskich meskich glosow sie u was objawia? Pytam, tak na zas, kto wie, moze sie kiedys spotkamy, to bede wiedziala, czy mam meza zabrac czy nie (ma bardzo niski, piekny glois 02.gif ? icon_wink.gif

A tak na powaznie to mam slabosc do:

-moich dzieci (totalna, obezwladniajaca, nadajaca sie pod leczenie chyba icon_wink.gif ) i do meza (ale nad ta juz w jakims tam stopniu zaczynam panowac),
- Lennego Kravitza i Johnego Deepa,
- Pawelkow Wedlowskich szczegolnie tych z nadzieniem toffi,
- sushi i sashimi,
- moich kotow,
- pierogow z kapusta i grzybami i kabanosow
- muzykow, szczegolnie rockowych, nie musza byc znani, musza po prostu miec dobry glos i "to cos" w oku icon_wink.gif
- do meskich, zadbanych, silnych dloni
Dabriza
więc moja słabością ,w pojawiającej się w wielu wypowiedziach męskiej tematyce są- poza głosem( w tonacji bliskiej Garou) i silnymi dłońmi - męskie pośladki( jędrne) i owłosione klaty;)
Tak do serów tez mam słabość (im bardziej "śmierdzące" tym lepsze) a juz w towarzystwie wytrawnego wina .. są zestawem ktoremu oprzec sie nie potrafię..
grzałka
CYTAT(Dabriza @ Wed, 09 Oct 2013 - 21:01) *
Tak do serów tez mam słabość (im bardziej "śmierdzące" tym lepsze) a juz w towarzystwie wytrawnego wina .. są zestawem ktoremu oprzec sie nie potrafię..



o, zapomniałam o tej mojej słabości
agabr
moje słabości kompletnie nie nadaja sie do upublicznienia sa skrajnie kompromitujace.b
malgog
CYTAT(Irenka. @ Wed, 09 Oct 2013 - 15:31) *
Faaajny temat... Żeby już całkowicie się pogrążyć, to dodam, że mam słabość do likieru latte machiato z Lidla..
Ale panuję nad tym, żeby nie było!


tenlikier też jest i moją słabością 06.gif
malgosia1968
czym więcej czytam o Waszych słabościach tym obnaża się coraz bardziej moja słaba strona do słabości
jest ich coraz więcej
one były ale nawet nie zdawałam sobie sprawy z ich obecności w moim życiu
dzięki temu uzmysłowiłam sobie, że mam słabość do maluchy.pl 06.gif
Zuzia
Mam słabość do... wędzonych szprotek...

Czekolady mlecznej z całymi orzechami...

Do wysokich mężczyzn z pięknymi dłońmi 06.gif

madzialenkat
do czekolady mlecznej, najlepiej taka belgijska ze słonikiem (nie pamiętam nazwy), Lindt lub milka, lub mleczne pralinki.
do lodów czekoladowych icon_smile.gif
do kawy latte, pijam tylko z mleczkiem

to z jedzeniowych, a tak do pięknych wnętrz i przedmiotów, mogę godzinami przeglądać wizualizacje i zdjęcia w necie i mi się to nie znudzi
Tamara79
-moja słabość nr1 to góry w każdym wydaniu, szczególnie polskim, też narty.

-dekorowanie domu, kupowanie w internecie dekoracji, bibelotów, aranżowanie

-kupowanie ciuchów dla dzieci
Nessi
oscypek z żurawiną - nie przepuszczę okazji do degustacji
Zuzia
CYTAT(Nessi @ Wed, 09 Oct 2013 - 23:26) *
oscypek z żurawiną - nie przepuszczę okazji do degustacji



Ostatnio tego posmakowałam pierwszy raz w życiu, rewelacja.
Kate_K
do coli zero. Tylko IMO to nie jest słabość a prawdziwy nałóg:)
pesciorka
kawy ze Starbaksa icon_smile.gif

TK MAXXa icon_biggrin.gif

Agalu
Do czekolady 37.gif i zielonej herbaty
agak
- do mężczyzn mówiących w nieznanym mi języku (jak słyszę jak małż mówi po grecku to mrrrrrrrrr icon_wink.gif )
- jedzenia
- książek (nie lubię swoich książek komuś pożyczać bo zwykle nie wracają)
- kawy rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, musi być koniecznie rano zanim chłopcy wstaną
a największą słabość mam do torebek ( w garderobie mam już wieszak na torebki, mam torebki które jeszcze nie widziały światła słonecznego ale w życiu ich nie oddam/sprzedam icon_wink.gif )
mama_do_kwadratu
CYTAT(agak @ Thu, 10 Oct 2013 - 22:53) *
- do mężczyzn mówiących w nieznanym mi języku (jak słyszę jak małż mówi po grecku to mrrrrrrrrr icon_wink.gif )

Tak sobie myślę, że kobiety są naprawdę konkretnie zakręcone icon_smile.gif

Jak ja Cię rozumiem agak... Jak tak sobie posłucham Jean'a Reno po francusku... mrrrrrrrrr icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.