To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

operacja stawu skokowego – pozrywane wiÄ™zadÅ‚a

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
WÅ‚aÅ›nie wróciÅ‚am od ortopedy i mam skierowanie na operacjÄ™ stawu skokowego – pozrywane wiÄ™zadÅ‚a.
Skierowanie z LuxMedu od lekarza, który nie pracuje w żadnym szpitalu.
Niestety lekarz żadnych informacji mi nie udzielił, co mam dalej robić, poza tym,że mam sobie znaleźć miejsce, gdzie wykonają operację. 32.gif

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza przeprowadzającego tego typu operacje w ramach NFZ.

Czy skierowanie z LuxMedu będzie honorowane przez NFZ?
A może ktoś ma doświadczenie w tym temacie. Jak to wygląda, ile trwa rehabilitacja itp.
madama
Sprawdź sobie Roberta Śmigielskiego z Carolina Medical Center, ja znam go tylko z doniesień medialnych.
Ludek
Carolina o prywatna klinika, a mnie nie stać na zapłacenie za peracje.

Dowiadywałam sie w Luxmedzie i koszt to ok. 9-13 tys., do tego dochodzi rehabilitacja.
amania
Ja miałam operację 3 lata temu, pod koniec lipca.
W szpitalu spędziłam 6 dni, o kulach chodziłam ze 2 tyg, potem już w samej szynie do 5 tygodnia po operacji.
Ponieważ do końca sierpnia bylam nad morzem, a mój lekarz zalecił mi operację w P-niu, w konkretnym gabinecie, rozpoczęłam ją dopiero na początku września. Miała trwać do stycznia, najpierw 4, potem 3 razy w tygodniu. Chodziłam na nią do listopada, potem zaszłam w ciążę i fizykoterapia była niewskazana, więc nie chodziłam juz wcale (co oczywiście nie było mądre).
Ale noga ma się nieźle. Zresztą w styczniu, 5 miesięcy po operacji pojechałam na narty i nowe więzadło zdąło egzamin icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.