To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Film TURBO

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Myślałam, że ten film będzie dłużej w kinie, ale u nas już się kończy, młody bardzo chce iść, jutro ostatnia okazja - warto ?
Pogoda
Już po ptokach.... Ale moim córkom się bardzo podobał...
lena77
bardzo, bardzo nam sie podobal
Ammm
Moje dzieci bardzo chciały iść, wcześniej się nie wyrobiliśmy i widzę, że już nie grają 32.gif

Edit: A jednak grają, coś źle sprawdziłam wcześniej.
amania
Moja córka (8,5) była wczoraj z klasą. Z tego co wiem, dzieciom sie podobał.
~Luna~
Dzięki icon_smile.gif

Byliśmy na filmie w niedzielę.
Obejrzałam seans bez wielkiego wow, ale da się przeżyć.
Fabuła filmu zrobiona na podobieństwo pierwszej części Aut (jeśli jeszcze ktoś pamięta).
Mojemu synowi (8l.) bardzo się podobało, a to chyba najważniejsze, bo w końcu to film dla dzieci.
Żabolek
Moim też sie podobał. Mi tak średnio (zdarzało mi sie oglądać lepsze filmy dla dzieci) Teraz mnie męczą o drugą czesc "Klopsików".
pesciorka
CYTAT(amania @ Wed, 16 Oct 2013 - 00:57) *
Moja córka (8,5) była wczoraj z klasą. Z tego co wiem, dzieciom sie podobał.

Mój synek też był z klasą i dzieciakom film bardzo się podobał icon_smile.gif
pesciorka
CYTAT(Żabolek @ Wed, 16 Oct 2013 - 15:34) *
Moim też sie podobał. Mi tak średnio (zdarzało mi sie oglądać lepsze filmy dla dzieci) Teraz mnie męczą o drugą czesc "Klopsików".

Klopsiki też mojemu dziecku bardzo się podobały icon_smile.gif
Pogoda
Moje, nad wyraz kreatywne plastycznie starsze dziecko, od obejrzenia "Klopsików 2" codziennie produkuje kilka do kilkunastu nowych "jedzeniowych potworów". Kompletnie ją wizja stworzona przez autorów filmu zahipnotyzowała i zasiliła wenę twórczą...
Hermia
Chyba skłonicie mnie do zmiany zdania. Miałam sobie "Klopsiki..." darować. Turbo podobał się dzieciakom bardzo, mnie dużo mniej.
agnese
mi się tytuł tak nie podoba, że skutecznie zniechęca do obejrzenia klopsików icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.