To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KsiÄ…zka kucharska dla 10-cio latka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tomberowa
mój syn zaczyna mieć poważne ciągoty do kucharzenia icon_smile.gif dzisiaj był oscypek z patelni grilowej z żurawiną, ostatnio kotleciki z polędwicy wołowej, bardzo lubi oglądać Pascala i Kuchnia TV... poza tym pokroi sobie pieczarki, cebulę, papryke i cukinię, żeby to przesmażyć i zjeśc z makaraonem... oczywiście mu w tym pomagam, bo sam makaronu jeszcze np. nie odcedzi icon_wink.gif pomyślałam,żeby mu kupić na mikołaja książkę kucharską - może możecie polecić coś, żeby nadawło się dla tekiego chłopaka?
Ketmia
Nie wiem, czy Cecylka Knedelek nie jest trochę za dziewczyńska, ale w sumie tam są fajne przepisy skierowane właśnie dla dzieci. Jest cała seria książek kucharskich dla dzieci z Cecylką Knedelek.

Tu z kolei są przepisy skierowane do wszystkich dzieci:
Gotujemy! Najprostsze przepisy kulinarne dla dzieci
Joanna 81
Cecylkę znam, książka rewelacyjna. Mnóstwo przepisów, z dokładnym opisem co kolejno robić, dodatkowo książka wzbogacona opowiadaniami Cecylki. Myślę, że duża część przepisów spokojnie nadaje się do samodzielnego przygotowania dla 10-latka. Są też takie potrawy, które mogą wymagać pomocy rodzica, ale mogę z czystym sumieniem polecić tę książkę.
tomberowa
dziękuję dziewczyny icon_smile.gif

KETMIA - a tÄ™ drugÄ… pozycjÄ™ masz i polecasz?
Ketmia
Tę drugą pozycję widziałam jakiś czas temu, ale teraz nie jestem pewna, czy jednak przepisy tam zawarte nie są za proste dla 10-latka. Musiałabym sprawdzić, koleżanki dziecko ma tę książkę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.