To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mops, świnie i ...kot?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

asdfghjklzxcvbnm
Wzięło mnie na dobre po wystawie kotów. Siedzę i oglądam, nie, nie chcę rasowca, najlepiej żeby ktoś mi podrzucił...Na tablicy.pl codziennie tyle nowych ogłoszeń jest...

Ale czy taki kot i świnki morskie to dobre połączenie? O mopsa się nie boję, myślę, że nawet będą razem sypiać 29.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(cirrostratus @ Wed, 16 Oct 2013 - 18:06) *
Wzięło mnie na dobre po wystawie kotów. Siedzę i oglądam, nie, nie chcę rasowca, najlepiej żeby ktoś mi podrzucił...Na tablicy.pl codziennie tyle nowych ogłoszeń jest...

Ale czy taki kot i świnki morskie to dobre połączenie? O mopsa się nie boję, myślę, że nawet będą razem sypiać 29.gif


cirro, gadaj z... matko Boska no... O! Madziulek! Madziulek nie ma mopsa, za to ma kota (mojego WYMARZONEGO) oraz kobiece łono (znaczy świnię morską).... Widać, że wszyscy żyją i mają się super. Kota ze świnią ożenisz. Jamnika z kanarkami - nie radzę. U mnie skończyło się to zadymą godną wojen napoleońskich, kiedy moja Gumka wyczaiła, jak ściągnąć karmik z klatki i włożyć tam paszczę 37.gif W każdym razie - spoko maroko! A... jakiego chcesz kota????
justine1980
My mieliśmy świnkę morską i kotka,nic jej nie robił,a miał do niej dostęp bo trzymaliśmy ją nie w klatce a w akwarium.
asdfghjklzxcvbnm
No... nie mam jeszcze... Kot nadal mnie poszukuje:-)

Aaaa jakiego chcÄ™...hmmm kiziÄ™ miziÄ™...

Justine to super informacja. Różne zwierzaki miałam, ale nigdy w takim połączeniu.
asdfghjklzxcvbnm
Hehe Pana Jamnika też miałam, znam temat TEJ osobowosci/osobliwosci.
Pronto
cirro, mamy kota i świnię, ale ich nie łączę. Mojego kota z żadnym zwierzem nie należy łączyć, bo albo atakuje (jak mniejszy), albo zapada na depresję i kota nie ma w domu (jak drugi zwierz większy). Więc dobieraj roztropnie.
Lutnia
Cirrostratus - wiem, gdzie jest kot, jakiego potrzebujesz!!!! A nawet dwa (do wyboru!!!)

Oba maleńtasy, oba pomieszują chwilowo w lecznicach bo tam zostały podrzucone jako kocie noworodki, oba na bank zdrowe (bo pod stałą opieką cudownych wetów).
Jeden jest szary i ma PRZEPIĘKNE ciemne pręgi, wygląda jak kot z reklamy Whiskasa.
Drugi - bialutki w duże czarne łaty (taka króweczka). Króweczka na bank jest samcem, i będzie już wykastrowana. Pręgus (w życiu nie widziałam tak cudnego umaszczenia u kociaka!) - nie wiem, jutro się dowiem.

Jeśli chcesz zrobię im nawet foty i Ci tu wkleję, napisz, że chcesz...

Jeden z nich na bank czeka właśnie na Ciebie, zresztą sama zobaczysz...

Przytulaste są cudownie, zsocjalizowane (masa ludzi w lecznicy, masa zwierząt), kot - krówka zaprzyjaźniał się nawet z moją Carrambką (ważącą 60kg).

No napisz, że chcesz zobaczyć ich zdjęcia...
asdfghjklzxcvbnm
No...chcęicon_smile.gif

Większość moich zwierzaków to były znajdy same pukające do drzwi, więc...jak ktoś mi podrzuci takiego kizia mizia no cóż 03.gif
Lutnia
Przed chwilą dostałam od kolejnej pani weterynarz info o takich koteckach icon_smile.gif



są malusieńkie, zaczynają dopiero same jeść, 2 dziewczynki i 2 chłopców. Jutro dowiem się o nich czegoś więcej.

Starszy (ok.2 - 2,5 miesiąca), krówkowaty

Tu wydaje się duży, w rzeczywistości to kruszynka.
Do lecznicy przyniosła go kobieta, poprosiła o znalezienie domu i powiedziała, że nie może go zostawić u siebie, bo sama nie ma gdzie mieszkać... Zostawiła kociaka i resztkę mleka w kartonie.
Jest zaszczepiony, odrobaczony, odkarmiony, wkrótce zostanie wykastrowany.


Aaaaaaa... dobra wiadomość jest taka, że w następną sobotę przyjeżdżam do Poznania na wystawę... mogłabyś więc odebrać mruczącą przesyłkę przed 10 rano icon_smile.gif
Wystarczy tylko wybrać icon_smile.gif Jutro fota pręguska (ślicznego!)

Wszystko to maluchy, które miały szczęście - ktoś je zgarnął z ulicy, zaniósł do cudownych ludzi, którzy przy okazji są weterynarzami i mają szanse na normalne domy...
karoleenka
Lutnia - o bosze jakie to wszystko piękne....jakbym miała jeszcze jedno miejsce ...eh

ja miałam 2 koty i chomika i było git ( no i dwa psy oczywiście )

wydaje mi się , że najlepiej mieć świnię a potem dokotowac sie czymś małym coby od razu się uczyło ,że to przyjaciel a nie przekąska icon_smile.gif To samo z psami zresztą - jak małe to wszystko zaakceptuje.

masz mopsa ???czy zamierzasz mieć - uwielbiam mopsy ! i buldożki ! eh ja bym musiała mieszkać na farmie żeby mieć wszystko to o czym marzę....
Użytkownik usunięty
Jezu, JA CHCĘ KOTA!!!!! Mam już taaaaaką dziurę w sercu do załatania... Tymek naprawdę już nie reaguje, miętosi od dawna koty stajenne i NIC mu nie jest... ja chcę kota no!!!! Tego szarego... maleńtasa... Mam w domu psy, które kochają koty... Tylko co z tym Tymkiem? On mi w testach wykazuje GIGA alergię na kota, ale na psa też, a z psami żyje w komitywie od lat. Profesor twierdzi, że bardzo dobrze i że dzięki mojemu kopnięciu w umysł dziecko funkcjonuje tak, jak funkcjonuje...

Ja chcÄ™ kota! Rudego. Albo szarego. Faceta...
Użytkownik usunięty
CYTAT(karoleenka @ Thu, 17 Oct 2013 - 08:20) *
Lutnia - o bosze jakie to wszystko piękne....jakbym miała jeszcze jedno miejsce ...eh

ja miałam 2 koty i chomika i było git ( no i dwa psy oczywiście )

wydaje mi się , że najlepiej mieć świnię a potem dokotowac sie czymś małym coby od razu się uczyło ,że to przyjaciel a nie przekąska icon_smile.gif To samo z psami zresztą - jak małe to wszystko zaakceptuje.

masz mopsa ???czy zamierzasz mieć - uwielbiam mopsy ! i buldożki ! eh ja bym musiała mieszkać na farmie żeby mieć wszystko to o czym marzę....


A ja przez Ciebie zaprzyjaźniłam się z bullem sąsiada... Pies wygląda, jak czołg. Na dodatek jest bielusieńki, co potęguje grozę icon_wink.gif A jak mnie widzi, wali klejnoty do góry i czeka pod furtką na czochranie :/ Pokaleczyłam palec i zniszczyłam zegarek kitrając łapska pod furtkę :/
Kaszanka
[użytkownik x], pytanie czy Tymek da radę aż taką dawkę znieść. Odkąd mniej reaguję na psy to na koty mi się pogłębia icon_sad.gif
Joka
piękny ten szary, rudy też ....
ale mąż chyba wyrzucił by mnie z domu
Madziulek
Jestem jestem icon_wink.gif
Mam dwie swinie morskie, 3 koty i psa. Zyjemy, jest dobrze icon_wink.gif
Ale tak: samych swin, biegajacych luzno po domu nie zostawilabym z moimi kotami. Jak wychodzimy - swinie zawsze sa w klatce. Koty swiniami w klatce nie sa zainteresowane, przy nas rowniez nie interesuja sie nimi, kiedy biegaja luzno, ale nie ufam im na tyle, zeby przy otwartej klatce swin wyjsc z domu.
Z jamnikiem w ogole zadnego problemu nie ma - kocha koty, kocha swinie, z nim totalny luz icon_smile.gif

Malenki kotecek pokocha i psa i swinie jak swoje rodzenstwo - nic sie nie martw. Powodzenia icon_biggrin.gif
asdfghjklzxcvbnm
karoleenka mopsa mam:-)

Postanowione. Kot musi nas znaleźć 29.gif Madziulek przekonała nas ostatecznie, baliśmy się o prosiaki.
agrafkaa
Ale ten szary jest cudaśny
karoleenka
CYTAT
A ja przez Ciebie zaprzyjaźniłam się z bullem sąsiada... Pies wygląda, jak czołg. Na dodatek jest bielusieńki, co potęguje grozę icon_wink.gif A jak mnie widzi, wali klejnoty do góry i czeka pod furtką na czochranie :/ Pokaleczyłam palec i zniszczyłam zegarek kitrając łapska pod furtkę :/


kocham Cię [użytkownik x] ! 03.gif

cirrostratus - wrzuć fotę mopsia please....
i gratulujÄ™ decyzji - koty sÄ… boskie !
Lutnia
Zapomnialam, że wyjeżdżamy dzis na wystawy, fotki pręguska w poniedzialek.
asdfghjklzxcvbnm


Uploaded with ImageShack.us
Pronto
O rety. icon_lol.gif SÅ‚odki jest. 03.gif
karoleenka
padłam !
mopsiu jest boski !! co za mina ! 04.gif
amania
o jezu icon_lol.gif wygląda jakby czuł się piękny icon_wink.gif
Madziulek
Boski mopsopies icon_smile.gif Kolejna rasa, ktora chcialabym miec icon_smile.gif
asdfghjklzxcvbnm
Już nie mogłam, w pracy pootwierane okna z kotami, maile- a ten z ogonkiem rudym, a ten z plamkami, a ten aaaaaaa to Dziewczynka?

Zawładnęła mną Szylkretowa Kociczka...

Więc nie wiem jak Wy, ale ja mam KOTA:-)



Uploaded with ImageShack.us
Lutnia
jaka piękna!!!!!!!!!!!!!!!
karoleenka
cudo !
Madziulek
Przeboska !
anetadr
Ale słodka!

Aneta
asdfghjklzxcvbnm
towarzystwo razem

jest super, mops bez mrugnięcia okiem przygarnął kicię,
świnki bez większego zaangażowania ogarnęły wzrokiem kota ze wzajemnością









anetadr
Ale fajny zwierzyniec! icon_smile.gif

Aneta
Madziulek
01.gif super foty, ja tez mam jedna swinke skinny i jedna wlochata, tez jednego psa i 3 koty....takze ten, tak to i u Ciebie moze ewoluowac icon_wink.gif
Kaszanka
Mopsik jest po prostu do schrupania, piękny jak nie wiem co. Świnki świetne, mam duży sentyment do nich. Kotek śliczny icon_smile.gif
Pronto
Te świnie większe od kota. icon_biggrin.gif Nic dziwnego, że nie wykazuje zainteresowania, też bym się bała. icon_wink.gif
karoleenka
cirro - ale masz piękny zwierzyniec !
Tigerek
prze-cu-do-wne

Wszystkie razem i po kolei icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Ale banda- po prostu git!
asdfghjklzxcvbnm
Dziękujemy za wszelkie słowa uznania i komplementy. Nie wiem jak mogłam żyć bez kota 06.gif



Kicia i mopsi zadek.
Pecia
U mnie tez duzo zwierzakow, trzy koty i pies
Przymierzany
sie do drugiego ...



Mi to daje poczycie bezpieczenstwa
Zastanawialyscie sie dlaczego chceice miec te dodatkowe obowiazki, balagan w domu, kłaki, kuwety do sprzatania przy dzieciach??


Bo ja czesto w sumie icon_wink.gif i nie umiem odpowiedziec...tzn czyje ze dom bez zwierzat
jest niepelny ale nieraz zastanawiam sie czy to nie jakies zaburzenie 29.gif
karoleenka
Pecia - ja często sobie myslę po co mi to było....ale potem jak te wszystkie futra się pchają na kolana , ta cała moja święta czwórka wlepia te swoje oddane ślepia eh - no to jest miłośc, która sie chcesz dzielic i cieszyc się widokiem zadowolonego, szczęsliwego zwierzynca icon_smile.gif
Kolejną cziłkę będziecie miec ?
Pecia
tak 37.gif
pod koniec listopada...
Użytkownik usunięty
A ja pokryłam swoją mikrosukę. Spodziewajcie się wiadomości o zakopanej w ogródku żonie, albo wyrzuconej z dobytkiem żonie, albo o jeszcze nie wiem czym 29.gif
Madziulek
CYTAT(Nocna [użytkownik x] @ Thu, 07 Nov 2013 - 00:17) *
A ja pokryłam swoją mikrosukę. Spodziewajcie się wiadomości o zakopanej w ogródku żonie, albo wyrzuconej z dobytkiem żonie, albo o jeszcze nie wiem czym 29.gif

06.gif ale czad. Czyli za pare tygodni skonam znow, bo jak pokazesz zdjecia, to bede chciala kolejnego psa icon_biggrin.gif
karoleenka
Pecia - cudnie !
moje starsze dziecko choruje na cziłkę krótkowłosą - no ale obawiam się, ze Szila bym ją stratowała... 37.gif ta moja wariatka portafi skoczyć z całym impetem na Zojke także nie wyobrażam sobie jej spokojnej koegzystencji z cziłką.

[użytkownik x] - 06.gif
asdfghjklzxcvbnm
CYTAT(Nocna [użytkownik x] @ Wed, 06 Nov 2013 - 20:17) *
A ja pokryłam swoją mikrosukę. Spodziewajcie się wiadomości o zakopanej w ogródku żonie, albo wyrzuconej z dobytkiem żonie, albo o jeszcze nie wiem czym 29.gif

no, ale jak mikro to może nikt nie zauważy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.