To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ginekolog i pediatra z NFZ PILNIE poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
prosze podzielcie sie ze mną swoimi opiniami na temat pediatrów i ginekologów we Wrocławiu nikogo tu ze służby zdrowia nie znam
poszukujęw/w lekarzy najlepiej gdyby przyjmowali państwowo bo z kasa kruchusieńko i superaśno gdyby jeszcze gdzieśblisko legnickiej i astry ale niekoniecznie
dość pilne
pozdrawiam kaśka
ez
kachaa moja koleżanka chodzi do super pani ginekolog z Dolmed to jest ginekolog-onkolog kobieta, ale spytam przy okazji o nazwisko
joakar
Witaj icon_lol.gif
w dolmedzie masz kilku lekarzy ginekologów i czterech pediatrów. Wszystko na "kasę chorych". Z lekarzy ginekologów to odradzam Ciaputę, kiedyś byłam raz i nigdy więcej a jeszcze dwa razy w tygodniu przyjmował tam prywatnie ale też na kasę chorych lekarz z dyrekcyjnej Kuryłło był bardzo sympatyczny i w poczekalni zawsze tłum ludzi czekał. Jeśli potrzebujesz szczegółow to pisz na priva. Mieszkam koło Dolmedu właśnie. Pediatrów nie polecam bo jakieś dziwne wrażenie na mnie robili i do tego jezcze miały krańcowo różne zdanie na ten sam temat i sam szukałam dobrego pediatry. Odpowiedzi dziewczyn w tej sprawie znajdziesz poniżej. No udanył łowów na dobrego doktora icon_cool.gif
kachaaa
dzięki dziewczyny już byłam bo ból nie dł dłużej czekać okazało się że muszę się położyć na zabieg usunięcia torbiela
i znowu prośba
KTÓRY WROCŁAWSKI SZPITAL JEST W MIARE PRZYZWOITY ŻEBY TAKI ZABIEG WYKONAĆ NAPIZCIE TO BARDZO PILNE
kaska
mamaMichałka
Nie mam doświadczenia ze szpitalami jesli chodzi o zabiegi ale będąc w ciąży leżałam trochę na patologii ciąży i ginekologii septycznej w szpitalu na Brochowie. Pacjentki,które przechodziły jakieś zabiegi wyrażały się dość pochlebnie o tamtejszych lekarzach i dość szybko zadowolone wracały do zdrowia. Ten szpital jest też godny polecenia wg mnie chociażby ze względu na warunki sanitarne. Dla mnie to też byłoby ważne.Nie wiem czy w czymś Ci pomogłam.
Pozdrawiam i życzę szybkiego i bezbolesnego powrotu do zdrówka
Monika.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.