To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

podforum"lekarz"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
no właśnie a może takie podforum lekarz -tam polecałybyśmy i poszukiwały lekarzy ginekologów pediatrów stomatologów itp
co wy na to
czy może raczej nie bozrobi się straszny bałagan
ee sama nie wiem no ale tak mi przyszło to łepetyny...
pozdrawiam kaśka
MamaJiP
Jestem zaaa
Byśmy mogły tu umieszczać lekarzy do rany przyłóż.
O różnych terminach dotyczące chorób itd.
martusiawie
i lekarzy których warto omijać!
Użytkownik usunięty
Jestem ZA ZA ZA!!! Czasem człowiek szuka... speca od tego czy owego, a któż równie dobrze nam doradzi, jak nie my same??? Dobry pomysł!!!
[użytkownik x]
marchewka
Ja też popieram!!!!Trzy razy tak!!!Buziaki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
AgaMamaTrojaczków
No ta, też jestem za ale taki temat powinien pojawić się chyba w forach regionalnych, bo się pogubimy w tych doktorach. Aga z Misiem na kolanach , kttóry doktorom wiele złego icon_evil.gif i dobrego icon_razz.gif zawdzięcza!
kachaaa
tak z saamego rana o 7 przyszło mi do łepetyny że oprócz lekarzy na takim forum można by opisywać wszystko co związane ze służbą zdrowia czyli i szpitale i choroby i żale i pretensje i pochwały no wszystko co wiąze się z tematem lekarz io jego pochodne
a w tytule postu jeśli byśmy chciały można pisać miasto jakie sprawa dotyczy np:super szpital w Koszalinie

no to już koniec udziwnień nic więcej chyba już nie wymyśle

zaspana kaśka
Sun
Ja nie mogę!!!!!!!!! icon_biggrin.gif Nie wierzę własnym oczom!!!!!!!!!! Kiedy w listopadzie zeszłego roku Pili wróciła ze szpitala nie było jeszcze "maluchów" (chyba) i na eDziecku zaproponowałam takie forum. Była straszna burza!!!!!!!!!!!!! Że negatywne opinie to będą pomówienia, zniesławienia, że lekarze będą się procesować, że juz były takie przypadki.... A tu - proszę!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif To co z tym podforum???? Jestem za. Lekarz to nie jest zwykły zawód. Zwłaszcza lekarz - pediatra. Można i TRZEBA oceniać ich pracę, bo dzieci same się nie obronią w razie jakichkolwiek zaniedbań.

Sunna, mama 16-miesięcznej Julii i 3-tygodniowego Mateusza
Agnisma
Też jestem ZA icon_lol.gif
Myślę, że jak już powstanie to forum, żeby nie robić bałaganu i motania, moża, w tytule wątku pisać: Stomatolo-Łódź, albo Ginekolog-Warszawa, albo Pediatra-Kraków , wtedy będzie wiadomo gdzie się dopisać icon_lol.gif
Pozdrawiam i czekam na takie forum icon_biggrin.gif
aga76
Jestem jak najbardziej za - wiadomo, że będziemy opisywać prawdziwe przypadki (oby dobrych jak najwięcej), więc o jakie "pomówienia" chodzi ???
A może gdy ci nierzetelni dowiedzą się o takim forum to wezmą się do solidnej pracy ...
.uzytkownik.usuniety.
Też jestem za. Dzięki podobnemu podforum na eDziecku mogłam dobrze wybrać szpital. Chętnie teraz podzielę się z innymi moimi doświadczeniami icon_smile.gif
ez
Jestem również za.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.