To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lalka - bobas

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
chcę kupić mojej 2,5 late lalkę - bobasa, chciałabym by nie była za ciężka, dało się jako tako przytulić czyli nie może byc cała plastikowa, można było przebierać, może mieć jakieś funkcje (ale nie zależy mi, nie wiem jak dziecku icon_razz.gif) typu płacze, zamyka oczy itp, ale jak ma śpiewać tudzież coś gadać żeby ten dźwięk był stonowany icon_smile.gif może możecie coś polecić z własnego doświadczenia, bo oglądam na all, ale tam tego nie dotknę i nie sprawdzę jak wykonana a nie wszystko dostępne w sklepie
do tej pory planowałam coś z serii Agatka, ale ich tez jej kilka
Ryjek
Moja mloda dostala ta na 2 urodziny od Nas https://allegro.pl/lalka-pierwszy-zabek-bab...3648440674.html Uwielbia ja icon_smile.gif Myje jej zeby jak i sobie icon_smile.gif Tylko, ze Nasza ciagle jest golas, bo Patyska ma tendencje do rozbierania icon_smile.gif Ostatnio sciagnelam jej tez ze strychu Baby born (dostala na roczek), mowi mama i guga. Pobawila sie chwile i jakos zachwytu nie bylo. Ogolnie u Nas jest tendencja do rozbierania lalek i kladzenia ich spac icon_smile.gif A takze wozenia w wozku icon_smile.gif
agnese
z tym rozbieraniem lalek to chyba duzo dzieci przechodzi taki etap
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.