To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Białogóra- macie sprawdzona kwaterę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Chciałabym tam pojechać, ale w miejsce sprawdzone. Moze, któras z Was była w takim miłym miejscu?
Jaco
Mamajul,
Kwatery sprawdzonej niestety nie mam, bo w Białogórze nie mieszkałam. Ale uprzedzić Cię chcę, że każda kwatera w Białogórze jest niestety daaaaaleko od morza. Na jaką byś nie trafiła to zawsze spacer będzie spory.

Mogę Ci polecić zaraz obok Białogóry położone Dębki. Są znacznie bliżej morza i nawet dalej położone kwatery są znacznie bliżej morza niż wszystkie w kupę wzięte kwatery w Białogórze.

Jacobina
mamajul
spacer pikny- bo przez super las. asfaltówka tam biegnie. tylko ja tam byłam pod namiotem, ale teraz sie już zestarzałam od zeszłego roku. A w dębkach to masz coś miłego?- no z piaskownicą itp? No i żeby za dwulatka kasy nie brali najlepiej icon_wink.gif
dunia
Niedawno spisałam taki adres (polecany przez 2 osoby na jakimś forum, moze gazetowym ?), zobacz, może Cię zainteresuje:
https://www.panorama.nadmorze.pl/index.shtml
mamajul
To baaardzo fajne miejsce ta Panorama. Tylko ma mankament - za dzieci płaci sie 100%. Nawet za dwulatka....icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Jaco
Mamjul,
Popatrz tutaj:

https://www.polwysep.pl/scripts/engine-2.cg...h=obiekt&id=477


Mają dużo pokoi. Między innymi:

Mają pokój 2-osobowy ale taki na 2 i troszkę osoby czyli super jak śpisz z dzieckiem - 80,00 zł za dobę.
Drugi pokój - 3 pojedyncze łóżka - liczą jak za 2 plus czyli 85,00 doba.

Przesympatyczna właścicielka. Nie ma jej w pensjonacie - wpada tylko raz dzienie sprawdzić czy dom jeszcze stoi icon_lol.gif

Ja jadę tam od 10 do 24 lipca więc w tym terminie ta pierwsza opcja jest już więc zajęta icon_lol.gif

Na tej stronie internetowej są też jeszcze inne pensjonaty.
Jak wstukasz w necie Dębki, to sporo różnych innych Ci się pokaże.

jak coś wybierzesz, to chętnie powiem jak daleko od morza i jaka okolica.

Dębki to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Wprawdzie z roku na rok ludzi coraz więcej, ale jest przecudna szeroka plaża. Jest też rozlewisko rzeczki Piaśnicy, która wpływa do morza. Dzieciaki się tam
światnie bawią......

Jacobina
mamajul
O, jak tam Å‚adnie icon_smile.gif. I najwazniejsze, ze jest sprawdzone . DziekujÄ™ bardzo icon_smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.