To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

antykoncepcja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*ewcia84*
prosze na 1 dzien nie przenoscie.mam pytanie bo biore tabletki antykoncepcyjne i po okresie powinnam wziasc dzisiaj ale cos mi dni sie pomylily pierwszy raz od 4 lat i wzielam wczoraj czyli srode i nie wiem co mam zrobic prosze napiszcie bo oszaleje
Kocurek
CYTAT(*ewcia84* @ Thu, 31 Oct 2013 - 09:36) *
prosze na 1 dzien nie przenoscie.mam pytanie bo biore tabletki antykoncepcyjne i po okresie powinnam wziasc dzisiaj ale cos mi dni sie pomylily pierwszy raz od 4 lat i wzielam wczoraj czyli srode i nie wiem co mam zrobic prosze napiszcie bo oszaleje


Nie szalej icon_wink.gif wzięłaś wcześniej, więc konsekwencji nie będzie. Gorzej, gdybyś się spóźniła...
*ewcia84*
KOCURKU JUZ NIiE WIEM.jak mam dalej brac skoro wzielam w srode tabletke czwartkowa.to mam dzis wziasc na piatek i isc z 1 dniem wyprzedzenia kuzwa bo nie lapie stres mnie dopadla 32.gif
Pogoda
Dziś weź tą ze środy i w piątek już będziesz "na bieżąco". icon_smile.gif.
Kocurek
CYTAT(Pogoda @ Thu, 31 Oct 2013 - 11:09) *
Dziś weź tą ze środy i w piątek już będziesz "na bieżąco". icon_smile.gif.


Dokładnie.
annad
Nawet jakbyś opozniła łyknięcie tabletki o 1 dzień to nic by się nie stało. Piszesz, że wzięłas za szybko o 1 dzień więc wogóle nie masz powodów do zmartwień icon_smile.gif
Agnes84
CYTAT(annad @ Thu, 31 Oct 2013 - 13:26) *
Nawet jakbyś opozniła łyknięcie tabletki o 1 dzień to nic by się nie stało. Piszesz, że wzięłas za szybko o 1 dzień więc wogóle nie masz powodów do zmartwień icon_smile.gif

Teoretycznie, jeden dzień opóźnienia po 7 dniowej przerwie, może być ryzykowny, jeśli wystąpił stosunek bez zabezpieczenia...

Natomiast wzięcie tabletki wcześniej, tak, jak pisały dziewczyny nie powinno Cię martwić. Bierz codziennie kolejną z blistra i będzie ok icon_wink.gif
*ewcia84*
dziekuje dziewczyny za odpowiedz usspokoilyscie mnie i juz wiem jak dalej brac;)mozna juz usunac watek jeszcze raz dziekuje
kinga53
Jak będziesz uważać to ni się nie stanie. Ja raz pomyliłam tygodnie, zamiast przerwę zrobić to wziełam następne ale to chyba lepsze niż zapomnieć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.