To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

inernet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

uulka
z jakiego korzystacie moja umowa w netii wygasa w lutym, ale już dzwonią i nic ciekawego nie oferują.
co wybrać ?
Lilopi
Ja mam w Multimedia - też kablowy. Jestem bardzo zadowolona. Z TP u nas dość często zdarzały się awarie, więc zdarzało się, że w sąsiedztwie tylko my mieliśmy neta. Mi się kończy umowa w kwietniu i jak będzie śmigać tak samo dalej, to nic nie zmienię (mam 12 Mb i to mi wystarcza w zupełności, ale mają w ofercie też szybszy internet).
pesciorka
CYTAT(manipadme @ Tue, 05 Nov 2013 - 10:38) *
Ja mam w Multimedia - też kablowy. Jestem bardzo zadowolona. Z TP u nas dość często zdarzały się awarie, więc zdarzało się, że w sąsiedztwie tylko my mieliśmy neta. Mi się kończy umowa w kwietniu i jak będzie śmigać tak samo dalej, to nic nie zmienię (mam 12 Mb i to mi wystarcza w zupełności, ale mają w ofercie też szybszy internet).

Też mam internet w Multimedia kablowy i mobilny i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
annad
My obecnie mamy przez Tesat...nie wiem czy w woim mieście tez jest. Jak dzwonili z NC+ to ceny kosmiczne. W kablówce powiedzieliśmy, że inny operator oferuje to co oni za kwotę X i po 2 dniach zadzwonili z kablówki i mamy za cenę jaką chcielismy. Oni walcza o klienta więc trzeba ich postraszyć odejściem. Oczywiście wszystko w rozsądnych kwotach.
pesciorka
CYTAT(annad @ Wed, 13 Nov 2013 - 17:43) *
My obecnie mamy przez Tesat...nie wiem czy w woim mieście tez jest. Jak dzwonili z NC+ to ceny kosmiczne. W kablówce powiedzieliśmy, że inny operator oferuje to co oni za kwotę X i po 2 dniach zadzwonili z kablówki i mamy za cenę jaką chcielismy. Oni walcza o klienta więc trzeba ich postraszyć odejściem. Oczywiście wszystko w rozsądnych kwotach.

Dokładnie my też zastanawialiśmy się nad przedłużeniem umowy, powiedzieliśmy w Multimedia, że rozważamy zmianę dostawcy internetu i telewizji kablowej, bo na rynku są ciekawsze oferty. I po kilku dniach sami do nas zadzwonili z rewelacyjną ofertą w cenie słabej poprzedniej icon_smile.gif
Mariola***
Podłączę się jeśli mogę. Potrzebuję internet radiowy, wyłącznie, nie mamy kabla i nikt nie pociągnie do nas. Mamy netie i tragedia, wolny na moje zyczenie bo cudów nie potrzebuję ale cena zaporowa i jeszcze w tym koszt telefonu, którego nie mam. płacę 30 zł za telefon, to był w ogóle warunek podpisania umowy z ich strony. Pakiecik tel+internet. Chcę zmienić, ale się nie znam i nie rozglądałam się specjalnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.