To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rowerek biegowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lilopi
Temat podobny był już dwukrotnie, ale już jakiś czas temu, a o wybranych przeze mnie modelach zbyt wiele w poprzednich wątkach nie było. Prawda jest taka, że im więcej szukam, tym problem mam większy, bo i bardziej wybredna się robię. A wraz z wybrednością wchodzę w co raz to wyższy pułap cenowy... a 700 zł za rowerek nie dam choćby nie wiem co... więc o pomoc proszę. Najpierw wybór padł na puky - ten najmniejszy, ale jako że prezent ma być dopiero na gwiazdkę, a Piotruś zapewne z domu wyjedzie nim około marca, więc stwierdziłam, że ten będzie za mały. No i zaczęłam szukać. Od razu odpadły koła piankowe - w okolicy sporo nierówności, więc muszą być pompowane. Nie chcę zmieniać po roku na większy, czyli duża regulacja, przydałby się hamulec, bo niby na początku nie używa dziecko, ale rower ma starczyć na długo. Opcje do wyboru (kolejność przypadkowa):

1. Kettler ORANGE AIR (coÅ› ok. 5 kg)
2. Kettler RUN AIR FLY (chyba mój faworyt - ale nie wiem, czy nie za ciężki, bo 5,5 kg waży)
3. Yedoo TOOTOO B (lekki - 3,9 kg, ale nie wiem, czy dobrej jakości no i czy tak na prawdę ma aż takie znaczenie kształt siodełka - bo ten nie ma zbyt wklęsłego po środku)
4. Kettler SPRINT AIR RACING (też około 5,5 kg)

Proszę o odpowiedzi osoby, które posiadają którykolwiek z modeli wymienionych lub widziały na żywo, ale np. wybrały inny, bo.... Dodam, że nie mam możliwości obejrzenia na żywo i muszę zdać się na Was.
annad
Moja córka dostanie pod choinke od dziadków rowerek biegowy Milly Mally.
szeklanka
jak mi się uda to zapytam sąsiadkę o model - jej córa jeździ od tego roku na Ketlerze tylko nie wiem którym.
Jak dla mnie za duży jest na nią i jest jej nie wygodnie, woli jeżdzić na rowerku mojego Kuby icon_wink.gif a my mamy model z Decathlona już drugi sezon się sprawdza. (hamulec ma, jest lekki - Kuba sobie sam go znosi)
karoleenka
nie wiem czy pomogę ale mój Iwo zaczął jeżdzić na 2 miesiące przed 2 urodzinami na kettlerze Ale tym najmniejszym speddy 10 bodajże. Był idealny pod kątem wielkości i ciężaru dla takiego malucha. W kolejnym sezonie podnieśliśmy mu siodełko - i kierownicę ( chyba tu nie jestem na 100 % pewna czy kierownicę sie podnosi - siodełko napewno) i jeżdził tylko krótko ponieważ przeskoczył na rower z pedałami na 2 kołach i biegowy poszedł w odstawkę.

Dla takiego malucha nie kupowałabym za zaś - bo młody dopóki nie dorośnie wagowo nie poradzi sobie.

Lilopi
dzięki za pomoc - mąż w sobotę sam kupił GIANTA PRE - rozmiarowo jest ok, bardzo lekki, 5 lat gwarancji, ale co do jazdy, to okaże się po świętach dopiero:)
annad
To po świętach będzie wiele do pisania o rowerkach biegowych bo chyba wiele maluchów je otrzyma icon_smile.gif
agarad
CYTAT(annad @ Wed, 13 Nov 2013 - 17:37) *
To po świętach będzie wiele do pisania o rowerkach biegowych bo chyba wiele maluchów je otrzyma icon_smile.gif


Ania my mamy Milly i już się robi mały - przymierzaliście go?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.