To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dieta Kwaśniewskiego ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mgiełka
Witam dziewczyny,

Mam pytanie czy słyszałyście coś o diecie Kwaśniewskiego (nazwisko twórcy), czy ktoś ją stosował?
Jedyne co ja wiem to, że je się głównie mięso, jajka, żadnych owoców, czasem warzywa (ale to głownie marchew i seler), nie wolno jeść chleba, kasz, ryżu, ziemniaków, no i oczywiście słodyczy (ale to obowiązuje w każdej diecie związanej z redukcją wagi). Nie można jeść również warzyw strączkowych, a to właśnie one zawierają wiele cennych składników.
Czy wiecie jak długo można stosować tą dietę? I na ile jest ona bezpieczna.
InteresujÄ… mnie wszelkie informacje na ten temat.

Na podstawie informacji jakie mam to wydaje mi się, że dieta jest niezbyt zdrowa, bo np. obiad złożony z dwóch parówek, jajka i łyżki masła jakoś zdrowiem do mnie nie przemawia.

Pozdrawiam i czekam na informacje,
Monika
i.
Do poczytania https://www.wprost.pl/ar/?O=50791
mgiełka
Ilka, wielkie dzięki za link.
Przyznam, że mnie ta dieta nie przekonuje (zresztą nie potrzebuję), ale stosuje ją moja teściowa i uważa, że dla Niej jest super, że są efekty po 3 tygodniach.
Ponieważ właśnie ja nie widzę w tej diecie nic zdrowego (co potwierdza artykuł), więc chcę znaleźć argumenty, żeby wytłumaczyć teściowej, że to nie jest takie zdrowe, że aby schudnąć, trzeba się oduczyć podjadać, nie jeść słodkiego, nie słodzić, jeść warzywa, owoce, mięso, ryby w rozsądnych granicach. No i oczywiście ruszać się.
Szukam też osób, które stosowały tę dietę, żeby podzieliły się swoimi uwagami, może faktycznie jest zdrowa. Tylko co po tym jak przestanie się ją stosować?

Chcę zaproponować teściowej dietę nie łączenia produktów, czy jakoś podobnie - jakiś czas temu był taki temat. Rozumiem, że ta dieta przynosi efekty, natomiast jak dla mnie jest zdrowa, bo są owoce, warzywa i wszystko w normie.
No chyba, że macie jeszcze inne diety, dobre dla ludzi po 50-ątce.

Zdrówka i tali jak osa,
Monika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.