To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

skuteczne leczenie hemoroidów...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

makarena
Dokuczliwa ogromnie przypadłość...
Kupiłam juz w aptece 3 maści i nic, niby lepiej, ale nadal swędzenie i pieczenie męczy. Skoro to nie jest stan zaawansowny to "nie nadaje sie na wizyte do specjalisty" (tak usłyszałam od lek. rodzinnego).
Może znacie "coś" skutecznego? Będę wdzięczna za podpowiedzi!
Pilawianka
Często sprzedaję czopki propolisowe i pacjentki chwalą.
Możesz też zrobić nasiadówkę z rumianku, szałwii i kory dębu (tylko sypkich, nie tych ekspresowych)
Elak
CYTAT(makarena @ Fri, 15 Nov 2013 - 00:15) *
Skoro to nie jest stan zaawansowny to "nie nadaje sie na wizyte do specjalisty" (tak usłyszałam od lek. rodzinnego).

37.gif No nie, a na jakiej podstawie stwierdził, że stan nie jest zaawansowany?
Jeżeli nic z tych łagodnych środków dostępnych w aptece nie pomaga, to jednak potrzebne jest coś więcej do leczenia.
Idź do proktologa.
lena.
moja mama ma ten problem z tym, że u niej dolegliwości są bardziej zaawansowane, tzn. silny ból podczas wypróżniania się, "wychodzenie" hemoroidu na zewnątrz i krwawienie. Mama stosuje posterisan: na noc czopki, a w ciągu dnia maść. Kiedyś pomagało jej to bardzo, teraz już niestety mniej, ale na pewno maść łagodzi ból po wypróżnieniu się. Lekarz rodzinny uważa, że nic skuteczniejszego nie ma i ewentualnie doradza operację, która - jak sam twierdzi - nie gwarantuje, że przypadłość nie wróci a komfort się poprawi.
Inkusia
Niedawno nie wiadomo od czego też miałam tą dolegliwość icon_sad.gif Akurat moja mama miała maść Posterisan, już lena o niej pisała, mi też pomogła chyba już po 3 posmarowaniu i odpukać nie wróciło do tej pory.
makarena
Elak stwierdziła, ze skoro nie krwawi to stan nie jest zaawansowany,,,
Dziekuje za Pv, podejrzewam, że mam cos bardzo podobnego do ciebie...ale ta wizyta u tego specjalisty - brrr
Dam "mu" jeszcze 1 szanse i kupie Posterisan, choc te masci wcale tanie nie sa. potem zobaczymy
Dzieki dziewczyny.
Arwena.
Makarena a próbowałaś Cyclo 3 Fort? Takie kapsułki doustne na żylaki, m.in odbytu?
jaAga*
Z nasiadówek to ponoć jeszcze woda z sodą pomaga. Moja mama dość mocno męczy się z tą chorobą cywilizacyjną icon_sad.gif.
Orinoko
CYTAT(Arwena. @ Sat, 16 Nov 2013 - 11:31) *
Makarena a próbowałaś Cyclo 3 Fort? Takie kapsułki doustne na żylaki, m.in odbytu?


Ooo, ale czy Cyclo3Fort nie jest tylko stosowany bardziej pod kÄ…tem profilaktyki antyskrzepowej?
EDIT już widzę, że jest też maść - na hemoroidy, a kapsułki bardziej pod kątem żylaków nóg. W sumie hemoroidy to żylaki.
lena.
słyszałyście o anurexie? Niby naczytałam się pozytywnych opinii w internecie, ale nie wiem, czy można wierzyć ocenom, które są zamieszczane na stronach, gdzie dany produkt się sprzedaje. Może któraś z Was stosowała tę metodę i może podzielić się opinią na forum? Może znacie inne niechirurgiczne a skuteczne metody (środki) leczenia hemoroidów?
gilly
Ja biorę. Suplement z szałwią, rdestem i skrzypem.Nie jest tani ale daje lepsze efekty niż sama szałwia jaką przyjmowałam wczesniej. Mam porównanie do wielu innych środków i akurat ten jest jednym z lepszych jakie przyjmowałam. Jeśli masz jakieś inne pytania to pytaj.
Interesuję się ziołolecznictwem. Dziwię się trochę niektórym ludziom ,że łykają te tabletki ja pelikany i nie pomyślą o tym,że są o wiele lepsze,delikatniejsze środki, które lepiej działaja.
sweetey
Na mnie domowe sposoby nie działały niestety... a też chyba próbowałam wszystkiego. Przede wszystkim trzeba trafić do dobrego lekarza, on określi jaki sposób leczenia będzie najlepszy w danym przypadku. Ze stolicy polecam z całego serca doktor Kucharczyk, pracuje w szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. Bardzo dobry lekarz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.