To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mój biegun

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Chcielibysmy pojsc do kina z synem. Ma ponad 8 lat i nie chce juz ogladac Kumby, Smerfow i innych. Zastanawiamy sie nam Moim Biegunem wlasnie. Czy ktos byl na tym filmie z dziecmi?
pesciorka
CYTAT(lena77 @ Fri, 15 Nov 2013 - 09:07) *
Chcielibysmy pojsc do kina z synem. Ma ponad 8 lat i nie chce juz ogladac Kumby, Smerfow i innych. Zastanawiamy sie nam Moim Biegunem wlasnie. Czy ktos byl na tym filmie z dziecmi?

W kinach ten film jest od 12+ i wydaje mi się, że dla ośmiolatka mógłby być zbyt przejmujący. Mój 9-cio latek jest na etapie komedii, przygodowych czy filmów gdzie grają zwierzęta icon_smile.gif
~Luna~
Momentami ciężki film, zdecydowanie nie dla ośmiolatka.
bb
Nie wzielabym mojej 8-latki, nad 11-latka bym sie zastanowila.
Miedzy smerfami a biegunem jest jeszcze spoooooro do ogladniecia.
Wszystko w swoim czasie.
April.
Filmu nie polecam, spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Szkoda, bo mogło być interesująco a wyszło jak wyszło.
agabr
April rozwiń , zastanawiam sie nad pojsciem z Jedrkiem i nie obawiam sie warstwy emocjonalnej bo on w zasadzie chodzi juz na "normalne " filmy tylko czy warto.b
April.
To nie jest film o wyprawie, tylko o rodzinie która zmaga się ze śmiercią 8 latka a potem wypadkiem Jaśka. Trudne relacje chłopaka z ojcem, w tle matka i jeszcze dwie dziewczynki. Końcowka filmu to wizyta ojca u Kamińskiego z propozycją zorganizowania wyprawy, chociaż nic nie wskazywało na to, żeby chłopak tego chciał, albo chociaż interesował się takimi wyprawami.
Tak więc jeśli chcecie zobaczyć jak mogą wyglądać relacje w rodzinie po takich tragediach i jakie postawy przyjmuja rodzice to się wybierzcie.
agabr
czyli nie ma przesłania , nie poddawaj sie , pokonaj słabośc?bardziej obyczajówa?b
April.
dokładnie tak

agabr
I tak dzieki April oszczedzilam 4 dychy icon_smile.gif.b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.