To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Do użytkowniczek neostrady

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamboo
Dziewczyny, po raz kolejny zwracam się do Was z prośbą o wypowiedź icon_smile.gif
Za kilka dni przeprowadzamy się do naszego mieszkanka, niestety jest to stara kamienica i jedyną możliwością dostępu do sieci jest właśnie założenie neostrady... Chciałabym więc wiedzieć jak to działa... czy jest to stałe łącze? czy w tym samym czasie można korzystać z telefonu? Wczoraj mój szwagier dodatkowo namieszał mi w głowie twierdząc, że jego znajomy korzystający z neostrady, dostał dodatkowy rachunek za wchodzenie na strony płatne. Nie wiem jak się do tego ustosunkować, ponieważ czasami po kliknięciu na niewinny link instaluje się stronka z panienkami i wolałabym za tą wątpliwą przyjemność dodatkowo nie płacić...
Proszę napiszcie jak Wam się korzysta z tej drogi połączenia z netem icon_smile.gif
Basia.
Agnisma
NEOSTRADA
i.
Ja mam neostradę. Neostrada to stałe łącze, druga linia, czyli z telefonu korzysta się normalnie.

Wchodząc na strony płatne zawsze się płaci czy korzysta się z modemu czy z neostrady.

Na początku, przyznam, korzystało mi się źle. Były ogromne kłopoty, ale to chyba w związku z promocją jesienną (1 zł. za m-c) - zbyt dużo użytkowników. Przez pierwsze dwa m-ce ciągle byłam rozłączana a czasem nie dało się wejść przez kilka godzin do netu. Teraz jest już dobrze, żadnych problemów i gdyby jeszcze abonament był tańszy to byłabym całkowicie usatysfakcjonowana.
Lua
Też mam Neostradę. I potwierdzam to co mówiła Ilka.
Są dwie linie , więc z telefonu korzystać mozna normalnie.
Problemów juz teraz nie ma, nie ma awarii, chociaż to co się działo w zeszłym roku to był koszmar. Na szczęście minęły.

Jednym słowem polecam
Małgoś.dz
No więc i ja się odezwę, bo również mam Neostradę.
Właściwie mogę jedynie potwierdzić słowa Ilki i Luy, z tym wyjątkiem, że ja nie miałam żadnych kłopotów z połączeniami, nawet w tym "gorącym" okresie w zeszłym roku. Po prostu wszystko działało jak należy.

Acha, dodam, że mnie się nie zdarzyła jeszcze sytuacja, abym otrzymała dodatkowy rachunek za płatne strony, a bardzo dużo korzystam z netu i czesto wchodzę na przypadkowe strony (może po prostu jeszcze na takową nie trafiłam icon_rolleyes.gif ).

Ale żeby nie było tak różowo, jest taka rzecz, która okropnie mnie zirytowała. Otóż kiedy w zeszłym roku zamówiłam sobie neostradę, przez pierwsze trzy miesiące nie otrzymywałam rachunku za modem, aktywację i abonament. Potem przyszło jedno zbiorcze rozliczenie. Oczywiście kwota była sumą z trzech miesięcy i nie muszę mówć jak to boli, gdy trzeba na raz zapłacić kosmiczną kwotę. icon_evil.gif
i.
A ja do dzisiaj nie zapłaciłam za modem. Rachunek mi owszem przysłali po 3 m-cach, ale ze złym numerem konta. I do dzisiaj nie znam nr konta na jaki mam wpłacić należność.
amania
Nie będę sie powtarzać, u mnie odczucia takie jak u Ilki Luy.
Atena niezalog.
Tak dziwczyny mają rację!Neo jest sopko wink.gif poza tym co działo się w zeszłym roku jest bardzo dobrze,jestem zadowolona.POLECAM icon_smile.gif


Atena
ratajaga
Mam neostradę i nie zamieniłabym jej w tym momencie na nic innego co jest dostępne na rynku. Nie miałam nigdy problemów. Wszystko działa ok!
Polecam!
mamamaćka
Właśnie od godziny mam Neostradę wink.gif
(szkoda tylko że w pracy) icon_cry.gif
AsiaJ
Mamy neostrade i nie jest tak źle... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.