To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie mleczko?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mama Madzia
Dziewczyny ja dopiero będe mamusią. Mam nadzieję, ze będe karmić piersia. Bardzo tego chcę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Ale na wszelki wypadek wole wiedzieć jakie mleczko podaje się takiej nowo narodzonej dzidzi gdy kobieta nie moze karmić icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif oraz w jakich ilościach icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Serdeczne dzięki za odpowiedż dla mamy laika icon_razz.gif
Agnisma
Natalia różnie zjadała od 30ml do 50ml(w drugiej dobie przegłodzona do bólu wsunęła 100ml i "dobiła" glukozą)
Zaczęłyśmy od mieszanki BEBILON1, potem 2 i 3 icon_lol.gif
Nie martw się na zapas, napewno uda Ci sie wykramić dzieciaczka piersią icon_lol.gif
Mama Madzia
Serdeczne dzięki za szybką odpowiedż Agnisima
.uzytkownik.usuniety.
Mamo Madziu, myślę że akurat tym nie masz się co martwić. W szpitalu zawsze mają mleczko dla wygłdniałych maluchów. icon_smile.gif No i będą też wiedzieli ile go trzeba podać. Na początku, tak jak pisała Agnisma, to są bardzo małe ilości. Taki bardzo mały maluch icon_wink.gif to nawet z butelki nie musi tylko karmi się go strzykawką.

A mleczko może być każde z numerkiem 1 albo napisem 'mleko pierwsze'. Poza tym, jak się okaże (odpukać w niemalowane), że Twoja dzidzia ma jakieś alergiczne kłopoty, pewnie będziesz i tak musiała ustalić konkreną mieszankę z pediatrą.

Pozdrawiam,

Zwierzo
KM
Teraz przeważnie polecają dzieciom zdrowym NAN, kiedyś HUMANĘ. HUMANA gorzej się rozpuszcza. Ja staram się przestawiać powoli Kacpra na mleko modyfikowane ale on nie chce go pić. Nie pytając pediatry o opinię wypróbowałam bebilon, nan i humanę. HUMANA najbardziej mu smakowała, ale to przecież kwestia gustu.
sandra
jesli okaze sie , ze w szpitalu dzidzia musi byc dokarmiana to KONIECZNIE zadbaj o to by byla dokarmiana strzykawka. Jesli w pierwszych dniach poczuje jak latwo je sie z butelki, moze miec problem ze ssaniem piersi. Moze ale nie musi - lepiej jednak zwrocic na to uwage.
Atena
Ponieważ temat właściwie nie dotyczy karmienia piersią przenoszę go na podforum"zdrowie i pielęgnacja dziecka"


Pozdrawiam
Atena
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.