To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co można kupić w Tesco

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

annad
Skoro jest Lidl i Biedronka to może i Tesco icon_smile.gif
Byłam dziś na zakupach i uwagę zwróciły klocki Jdlt przypominające lego duplo. Początkowo myślałam, że to lego ale cena mnie zdziwiła. Duży zestaw zoo kosztuje 29.99 ...zwierzęta wyglądają identycznie jak z duplo. Pomyślałam o prezencie mikołajkowym dla córki. Pytanie czy któraś juz miała te klocki i czy dadzą się połączyć z duplo?
gunia86
u mnie siostra ma do dzieciaków i da się łączyc, choc widac różnice- nie są tak dobre jednak jak Lego.

(siora zadwolona bo dzieciaki sie bawiÄ…, a na Lego brak im kasy)
annad
Gunia dzięki za info icon_wink.gif Myślę, że kupię na Mikołajki córce icon_smile.gif
pesciorka
W Tesco do dzisiaj zabawki sÄ… -20% icon_smile.gif

I polecam zapisać się do ich kalendarza adwentowego, wtedy codziennie przysyłają na maila jakiś rabat
https://kalendarzadwentowy.tesco.pl/
annad
pesciorka dzięki z ainfo...ja się już zapisałam icon_smile.gif
Paula.
pesciorka dzięki za info, ja też się już zapisałam. Chociaż ja teraz zakupy w tesco przez net zamawiam, a raczej nie będę codziennie dostawy do domu zamawiać, no ale może się coś trafi w dacie dostawy.

Z tescowych artykułów, to do niedawna bardzo sobie chwaliłam ich półkilowe paczki migdałów. Nadal je kupuję, chociaż nie są już tak bardzo atrakcyjne cenowo, mocno podnieśli cenę, ale i tak to chyba najtańsze migdały jakie można teraz dostać.
annad
Moim rodzice kupili Zosi klocki JDLT, o które pytałam w pierwszym poście...sama odpowiem sobie na pytanie i może pomogę przy okazji innym.
Otóż klocki jdlt...bardzo ale to bardzo przypominają z wyglądu Lego Duplo jednak materia z jakiego sa wykonane znacznie się różni. Klocki jdlt nie łącza się z lego duplo. Ogólnie klocki są ok. U moich rodziców Zosia będzie mieć jdlt do zabwy...ceny zestawów są bardzo kuszące.

Suma sumarum klocki polecam.
zalbi
ja z Tesco polecam Pampersy - kilka dni temu kupiliśmy 104 szt 4+ za 56 pln bodajże.

i w Tesco są bardzo fajne, niedrogie drewniane układanki - zwierzątka, które trzeba dopasować do kształtów w deseczce. syn ma ją już ponad dwa miesiące i na okrągło jest w użyciu.
Ryjek
Moja mloda ma ukladanki tez drewniane tescowe, koszt jednej cos niecale 7zł. 6 elementow prostych, czyli prostokat podzielony na 6 czesci. Byly ze zwierzatkami i chyba cyferkami. Tez w uzyciu non stop.

Ja dzisiaj kupilam ser President za 4,99zł 1kg.
mikkowska
Ja z tesco uwielbiam ciuchy:-) zwłaszcza dla dzieciaków ja jak do teściów jeżdżę to zawsze odwiedzam tesco. Spodnie dresowe dla Olka 29 zł bez przeceny w 5 -10 - 15 szmira za 50 zł. Piszę akurat o tym sklepie bo w moim mieście nie ma sieciowek.
Poza tym tesco to mój ulubiony sklep z czasów studiów, tanio i miałam do niego 20 m. Chyba sentyment mam do tego sklepu:-)
annad
Daria to jak mnie odwiedzisz w styczniu to zabiorę Cie do największego Tesco w Poznaaniu...no chyba, że prędzej urodzę.
szczurki2
A ja mam wrażenie ,że TESCO ostatnio nie należy do najtańszych. Spacerując z dziećmi czasem po drodze zajdę, ale kupuję tylko rzeczy w promocjach, bo stałe ceny mają z kosmosu. Odczuwam to głównie na jogurtach. Porównując np. do Auchan.
annad
Co do tesco to ciuchy też kupuję tam jak są promocje. Ostatnio kupiłam kurtkę obniżoną ze 150zł na 100zł. Promocja weekendowa...zazwyczaj nie wierzę w takie promocje ale się skusiłam. Kurtka fajna długa, fajnie na moim ciążowych brzuchu się rozciąga. Jak pojechałam na zakupy w tygodniu i zobaczyłam, że te kurtki znów są po 150zł to się ucieszyłam, że tak mi się udało korzystnie kupić icon_smile.gif
Najwięcek kupuję tam ciuszków dziecięcych. Mój mąż z racji, że jest duzym miesiem icon_wink.gif ma tam swój rozmiar ciuchów. Nie sa to jakies wory tylko fajnie dopasowane spodnie czy bluzy.
Co do żywności i kosmetyków to częściej zakupy robię w Auchan.
anax
Od jutra wyprzedaż odzieży i obuwia do 50% przeceny również na zabawki 50% papier do pakowania i tekstylia
ewqa
CYTAT(mikkowska @ Sat, 14 Dec 2013 - 09:56) *
Ja z tesco uwielbiam ciuchy:-)

ja też dużo ciuchów, zwłaszcza dla dzieciaków , w tesco zakupiłam . polecam ich bodziaki ,pajace, piżamy itp , czesto kupowane w promocjach właśnie .
poza tym kupuję tam płatki bawełaniane dla dzieci , reszta tylko w promocji ,albo w nagłych wypadkach ( całodobowe tesco mam dwa skrzyżowania od domu ) ,a rutynowe zakupy jednak w auchanie .
ostatnio rozważałam zakup przez net ,ale jednak ceny mnie odstraszyły.
annad
Byłam wczoraj w tesco i kupiłam sobie fajny polar rozpinany, no może nie z polaru ale z takiego milutkiego materiału. Wiele kolorów do wyboru ja wybrałam morski icon_smile.gif
Mąż obkupił się w t-shirty a córce kupiliśmy piżamkę i spodnie.
pesciorka
w Tesco w Wigilie zabawki za 1/2 ceny icon_smile.gif
madzialenkat
Ja tez mogę polecić ciuszki dla dzieci z Tesco, bardzo fajna bawełna i do tego nawet bez promocji ceny sa do przejścia, a na przecenach można upolować bardzo tanio.

Smaczne tez sa herbaty Tesco, próbowałam cytrynowa i cytrynowa z imbirem. Porównywałam ich skład z gorącem i maja wiecej cytryny czy imbiru.

Kupuje tez ręczniki papierowe Tesco, bo tańszych nie znalazłam jak na razie.
anax
byłam dziś ale nic mnie nie powaliło cenowo.Kupiłam młodej majtki z myszką Miki,opaskę na włosy i męzowi podkoszulek,kosmetyki adidas męskie.
ana84
Ja wczoraj kupiłam Pampersy w mega pace - 150 sztuk za 65 zł.

Poza tym w przecenie były ciuszki dla dzieci - komplet 3 pajaców za 38 zł.
operetka
kilka dni temu kupiłam sobie koszulę nocną. szukałam takiej do karmienia ale bez aplikacji w stylu bocian, miś itd. za 23 zł dostałam rozpinaną, w biało-różowe paski. teraz mam tylko nadzieję, że się przyda 06.gif
annad
operetka jak możesz wrzuć linka koszuli bo szukam na necie i nie mogę nic takiego w Tesco znalezc. Do szpitala mam piżame ale do domu chcę kupić koszulę ale tez bez tych aplikacji z misiami, słoniami itp icon_smile.gif
anax
na wyprzedaży kupilam komplecik tależyk +miseczka z księżniczkami za 12 zł,solniczkę i pieprzniczkę za 2 zł pistolet na wodę za 2 zł i komplet majtek 5pak za 12 zł na Kaje.
operetka
CYTAT(annad @ Fri, 03 Jan 2014 - 12:01) *
operetka jak możesz wrzuć linka koszuli bo szukam na necie i nie mogę nic takiego w Tesco znalezc. Do szpitala mam piżame ale do domu chcę kupić koszulę ale tez bez tych aplikacji z misiami, słoniami itp icon_smile.gif

też nie mogę znaleźć tej koszuli na stronie www. a koszula jest bardzo zwykła. bez żadnych bajerów. nie wiem co będzie po praniu bo jeszcze leży z metką. ale stwierdziłam, że za taka cenę zaryzykuję 06.gif
Tigerek
Po praniu wciąż ładna, kupiłam do szpitala, mega wygodna icon_wink.gif
operetka
CYTAT(Tigerek @ Fri, 03 Jan 2014 - 22:43) *
Po praniu wciąż ładna, kupiłam do szpitala, mega wygodna icon_wink.gif

to dobrze, bo dokupiłam drugą w biało-niebieskie paski 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.