To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odzież ciążowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dylsien
Gdzie Waszym zdaniem mozna kupić najlepszą odzież ciążową? Ja często kupuje w tym sklepie (edytowane-reklama), ale szukam jakiejś alternatywy,
annad
Sama sobie uszyj!
zosia730
Jak ktoś umie szyć to by nie było problemu, ja często w lumpeksach kupowałam, jeżeli chodzi koło domu, a do kościoła czy do znajomych w sklepach .
lucky122
Nawet w sieciówkach można kupić fajne ciuchy ciążowe, np w H&m jest dział dla mam. Takie do pracy i biura kupowałam w happymum - duży wybór fajnych eleganckich krojów.
Moina
Ja kiedyś szyłam sobie ubrania u krawcowej, ale od niedawna kupuję ubrania marki Biu Biu. Jestem drugi raz w ciąży, ale dopiero teraz czuję się fajnie z tym jak wyglądam. Wcześniej miałam problem z tym, że nie mieścił mi się biust, nawet jak to były ubrania dla kobiet w ciąży. Teraz jest zupełnie inaczej, czuję się bardzo kobieco.
lirena
w ciąży najwygodniej było mi w legginsach oraz luźnych sweterkach i bluzkach. W ciąży również znieniłąm bieliznę na ciążową. Miałąm takie dłuższe majteczki baby ono oraz satnik też z tej firmy. Bielizna nosiłą się bardzo dobrze, nic mnie nie uciskało ani nie uwierało. W prani zachowywało się też dobrze icon_smile.gif
Malutsia
Ja kiedy byłam w ciąży chodziłam chyba w dwóch parach dresów:) Szczególnie pod koniec...bieliznę miałąm ciążową ale też nie na cały czas ciąży tylko te ostatnie dwa - trzy miesiące
Lenka88
ja kupowałam ciuchy w sieciówkach, ale najwygodniejsze były luźne sukienki, tuniki i dresy icon_wink.gif iść do krawcowej sie zupelnie nie oplaca
aga121611984
Zapraszam do sklepu sweetmama , znajdziesz tam odzież wyłącznie polskich producentów w rozsądnych cenach icon_smile.gif
urszulkaa
Ja też wybieram dla siebie takie luźne [edit: moderacja], a do tego najchętniej jakieś legginsy. Nie koniecznie w sklepach z odzieżą ciążową. Potem też będę mogła je nosić icon_smile.gif
Teyla
Tak jak poprzedniczki ja też kupowałam w haemie spodnie ciążowe i nie były jakoś drogie a sprawdziły się. Nabyłam też jedną parę w specjalnym butiku z ubraniami ciążowymi, bo myślałam że tam będą mieli najlepszej jakości. Zapłaciłam słono a jakość niezbyt. Poza tym to przede wszystkim dresy - przez internet można tego masę zamówić icon_smile.gif
Sojka
Zmień podejście - nie 20 rzeczy, tylko 2. I do tego - np. Torelle. Bardzo ładną sukienkę miałam od nich za ponad setkę. Dalej ta sukienka zostala odziedziczona przez moją siostrę i pewnie jeszcze kolejna osoba z rodziny będzie z niej korzystała. Ale rzeczywiście np. na mieście bywa strasznie drogo, nawet na zwyczajnych rynkach. Chyba po prostu narzucają sobie wysoką marżę.
nene
Ja szczerze mówiąc kupuję używki, szkoda mi. W sumie jestem w siódmym miesiącu i teraz już muszę, ale ile je ponoszę? W tamtej ciąży miałam po prostu luźne, sportowe rzeczy i to wystarczyło. Problem leżał w butach jedynie. Nie zależy mi na szczególnej jakości, bo po prostu wiem że za chwilę je schowam so piwnicy. Teraz to w ogóle tym bardziej, skoro moja córka najchętniej bawi się na placu zabaw i w malowanie albo pisanie, wiadomo że i ja sama chodzę niezbyt czysta przeważnie icon_biggrin.gif
Sojka
Patrz po aktualnych stawkach w sklepie - mogli coś zmienić, bo nowa kolekcja weszła. Ale w budżecie 100 zł +, kilka ładnych sukienek na bank znajdziesz - bez obaw. Różne dziewczyny różnie tyją, mam i takie koleżanki, które do końca ciąży chodziły w swoich ciuchach, ale to przecież tylko wybrane przypadki. Mało która dziewczyna ma tak łatwo.
nene
No to też jest tak, że te ciuchy nasze zwykłe się zawsze choć trochę rozciągną jak w nich w ciąży chodzimy, coś za coś.
mummy234
Polecam sklep z odzieżą ciążową ale i nie tylko - również wózki i foteliki Piękny Brzuszek
[edit: moderacja]
Almirena
W sumie mama i dziecko są zwykle obiektem starań ogromnej ilości znajomych kobiet icon_smile.gif W ciąży jest się w sumie krótko, więc ciuchy nie mają czasu się zniszczyć, podobnie z ciuszkami niemowlęcymi - dlatego one krążą między mamami icon_smile.gif
Nawet poza rodziną - dostałam kiedyś ogromną paczkę ubranek od koleżanek z pracy.
Kupowałam też sobie różne szmatki przez allegro - ale to chyba bardziej z nudów i żeby dogodzić swojej kobiecości icon_razz.gif Nową to sobie kupiłam jedną sukienkę i kilka bluzek na wyprzedaży w H&M, bo jest tam taki mamowy dział specjalny. Potem przekazałam je dalej, bo sama przecież też doświadczyłam pomocy kobiet wokół icon_smile.gif

Macie podobne doświadczenia, czy tylko na Śląsku to tak działa?
gilly
Ja ogólnie lubie dość luźne urania na co dzień tak wiec wiele ciuszków pasowało mi nawet wtedy kiedy byłam w ciązy. Dodatkowo dokupiłam sobie kilka tunik, które noszę nawet tearz. Jestem praktyczna i starałam sie nie wydawać kasy na ciuchy które nałożę tylko raz....

A i proponuje zajrzeć sobie jeszcze tutaj:
https://www.megakoszulki.pl/
Na stronie mozna kupić sobie fajne koszulki.
Pollaco
Też noszę głównie tuniki, do tego legginsy - tak jest po prostu najwygodniej. Musiałam jednak dokupić kilka sztuk biustonoszy w większym rozmiarze https://www.kinga.com.pl/biustonosze/duzy-biust , bo stare już są za małe. Akurat ta zmiana bardzo mi się podoba icon_biggrin.gif Po porodzie kupię sobie jeszcze takie specjalne biustonosze do karmienia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.