To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odtłuszczacz kuchenny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Poszukuję odtłuszczacza do mebli kuchennych, przeglądnęłam już preparaty w miejscowych hipermarketach, ale nie znalazłam tego co mnie interesuje.

Od pół roku mam nową kuchnię i nie radzę sobie z myciem frontów mebli.
Nie wiem z jakiego materiału wykonane są fronty, ale nie mogę ich doczyścić z tłustych śladów.
Meble sÄ… brÄ…zowe, nielakierowane.
Myję płynem do naczyń (pur), próbowałam myć płynem do szyb, był cif do kuchni, a w chwili desperacji sięgnęłam nawet po domestos - najlepiej sprawdził się płyn do szyb, choć i tak nie doczyścił wszystkiego.

Kuchnia jest super, ale do mebli nie mam już sił, czyszczę je codziennie, a gdyby ktoś przyszedł, powiedziałby, że od dnia ustawienia w kuchni nie widziały detergentu icon_sad.gif


Znalazłam odtłuszczacz na stronie Praktikera, ale w moich okolicach Praktikera nie ma, poza tym nie mam gwarancji, że akurat ten preparat zadziała.



Możecie polecić jakiś skuteczny środek do czyszczenia mebli kuchennych ?


Moja kuchnia :



edit: błąd
ATeFKa
w lidlu za 5,99 taki pomarańczowy kolor ma w5, jak dla mnie rewelacja. Spryskać, przetrzeć i wytrzeć.
Tusia8
Ja używam z Biedronki, Fist się zwie.
sdw
W5 albo Meglio. Ten drugi zdecydowanie namber Å‚an.
Pogoda
Ja mam kuchnię z Forniru - mąż się uparł. I na prawdę żałuję, że nie wybrałam dużo tańszej opcji :-/. Czyszczenie - a w zasadzie właśnie odtłuszczanie tego - to masakra... :-/.

Dzięki za polecenie W5. Jestem Lidlocholikiem, ale akurat ten preparat nigdy mi nie wpadł w oko... Muszę poszukać...
~Luna~
CYTAT(sdw @ Sat, 23 Nov 2013 - 15:44) *
W5 albo Meglio. Ten drugi zdecydowanie namber Å‚an.

Gdzie można ten "Meglio" kupić ? - przyznam, że nigdzie go nie widziałam, czy to sprzedaż tylko internetowa ?
ewqa
CYTAT(~Luna~ @ Sat, 23 Nov 2013 - 18:19) *
Gdzie można ten "Meglio" kupić ? - przyznam, że nigdzie go nie widziałam, czy to sprzedaż tylko internetowa ?

podepnę się do pytania , bo też uważam ,że Meglio bije inne stosowane przeze mnie do tej pory preparaty , na głowę .
kiedyś kupowałam w moim rodzinnym miasteczku , a teraz mam problem , bo tutaj nigdzie nie spotkałam .
okko
Nie wyobrazam sobie mojej kuchni bez W5 pomaranczowego, uzywam codziennie nie tylko do frontow oczywiscie.
Ten Meglio to dla mnie nowowc jakas-co. To takiego
sdw
Meglio jest włoskiej produkcji i jest odtłuszczaczem icon_wink.gif Kupuję na bazarze, w żadnych marketach nigdy nie spotkałam ale w małych sklepach czy na targach bywa. Proponuję wiec szukać w takich przybytkach.

Meglio to jest w ogóle hit! Czego bym nie próbowała z chemikaliów różnistych wszystko GENIALNE. I nie śmierdzi, w przeciwieństwie do W5, które też lubię ale odór mnie zabija. Ostatnim moim Meglioodkryciem jest żel do WC. Doczyścił z kamienia muszlę, którą już miałam wyrywać z korzeniami i wyrzucać precz. Była paskudnie zakamieniona, mimo, że czyszczona regularnie i czesto. Ba! Meglio poradził sobie z kamieniem w minut niespełna trzydzieści bez mojego wysiłku i szczególnej ingerencji.

Jak napotkacie Meglio bierzcie w ciemno nawet i na zapas.
Agnieszka_82
O też mi się przyda szczególnie do lakierowanych szafek kuchennych. Musze sprawdzic w sklepach z zagraniczna chemia bo rzeczywiście w marketach nie widziałam tego Meglio.
dasza
sprawdziłam i na allegro to jest, dosyć dużo ofert
https://allegro.pl/listing/listing.php?string=meglio
sdw
No sporo na all jest tylko z ceny z przesyłkami robią się takie bardziej kosmiczne. Acz gdyby się nie udało namierzyć stacjonarnie to i tak warto, bo Meglio "robi samo", a my się tylko patrzymy icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.