To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wydawnictwo znak - rabat 99%

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Na www. znak.com.pl jest dzisiaj promocja-druga książka 99% taniej. Wystarczy wpisać kod 99rabat.
pesciorka
Dziękuję za informacje icon_smile.gif Właśnie złożyłam zamówienie i w dodatku wysyłka do paczkomatów za darmo icon_smile.gif
Tamara79
Dziękuję, też skorzystałam icon_smile.gif kurier za darmo icon_smile.gif
ajakielka
semi, Ty pokusicielko icon_wink.gif Wczoraj kupiłam kilka książek u nich, kilka dni temu na Czarnej Owcy, dzisiaj dwie następne, z torbami pójdę normalnie... Super, dzięki!
agak
dziekuję, skorzystałam icon_smile.gif
czy 99% tylko dziś obowiązuje?
pesciorka
CYTAT(agak @ Thu, 28 Nov 2013 - 00:07) *
dziekuję, skorzystałam icon_smile.gif
czy 99% tylko dziś obowiązuje?

chyba dłużej trwa ta promocja icon_smile.gif
na fb napisali: " nie mamy ustalonego czasu trwania tej promocji. Ale lepiej się pospieszyć "
pati.n
Gdzie na ich str pisza o tej promocji? Bo nie umiem znależć, jest jakis warunek ile musi kosztowac pierwsza i druga książka?
anax
ja też nie widzę promocji
pesciorka
CYTAT(pati.n @ Thu, 28 Nov 2013 - 08:53) *
Gdzie na ich str pisza o tej promocji? Bo nie umiem znależć, jest jakis warunek ile musi kosztowac pierwsza i druga książka?

Też nigdzie nie widziałam tej promocji, kupiłam książki za ok. 27 zł sztuka i przy drugiej wpisałam podany tutaj kod i automatycznie zmniejszyła się cena icon_smile.gif
pesciorka
i jeszcze to znalazłam icon_smile.gif
Przy zakupie minimum 3 dowolnych książek dostępnych na znak.com.pl - otrzymasz rabat 50% na 50 wybranych tytułów!
https://kuponyrabatowe.fakt.pl/go/an-4198.html?position=3
szeklanka
Dzięki icon_smile.gif też skorzystałam
yellow
ja również skorzystałam - dzięki;)
semi
ja informację znalazłam gdzies w necie na jakimś forum, chyba na gazecie, włącznie z dopiskiem, ze obowiązywała wczoraj. na stronie nie widzę.
agak
rabat jest nadal aktualny icon_smile.gif
Pilawianka
Ja już czekam na przesyłkę.
Semi dziękuję icon_smile.gif
pesciorka
Dzisiaj chciałam odebrać książki zamówione w znak.pl w paczkomacie, a tu paczkomat się zaciął i nie mogłam drzwiczek otworzyć !!! A na maila przyszło mi, że odebrałam paczkę icon_evil.gif napisałam do nich, to mi odpisali, że u nich system zanotował odbiór przesyłki, ale wyślą pracownika do mojego paczkomatu, żeby zobaczył !!!
pesciorka
Jednak polecam paczkomaty, wszystko błyskawicznie załatwili, co w weekend nie jest takie oczywiste i juz odebrałam przesyłkę icon_smile.gif
Pilawianka
Paczkomaty są genialne icon_smile.gif
Nie spodziewałam się, że moja paczka pojawi się w paczkomacie w niedzielę o 9.

Gdyby jeszcze w Znaku można było kupić więcej czasu na czytanie icon_smile.gif
Milutka17
Wielkie dzięki! Właśnie mam zamiar dzisiaj zamawiać prezenty, więc chętnie skorzystam z rabatu bo kod nadal działa:D

Zamówiłam w sobotę książki za ponad 200zł i dodatkowo po wpisaniu kodu makelifeeasier dostałam 100zł rabatu. Za zamówienie warte blisko 290zł zapłaciłam 107 icon_biggrin.gif. Co ciekawe 3 książki wzięłam w pakiecie i rabat na nie obowiązywał dodatkowo. Nie wiem czy jeszcze działa, ale jestem Wam bardzo wdzięczna za info. Część prezentów mam z głowy!
pesciorka
znowu znalazłam fajną ofertę wydawnictwa znak icon_smile.gif

Wpisz kod rabatowy: rabat990 i zamawiaj poniższe książki za 9,90 zł i kubki(4 sztuki) z Mikołajkiem również po 9.90

https://www.znak.com.pl/specjalna,oferta,la...adedoubler_9_90
pesciorka
I kolejna ciekawa oferta wydawnictwa znak icon_smile.gif

TYLKO DZIŚ!
Zrób zakupy na znak.com.pl - jutro dostaniesz nawet
4 KODY RABATOWE

4 x kody rabatowe na 50 zł

jeśli DZIŚ zrobisz zakupy za min. 200 zł



3 x kody rabatowe na 50 zł

jeśli DZIŚ zrobisz zakupy za min. 150 zł



2 x kody rabatowe na 50 zł

jeśli DZIŚ zrobisz zakupy za min. 100 zł

Kody rabatowe roześlemy w piątek 20 grudnia 2013 r.

https://www.znak.com.pl/specjalna,oferta,ma...e+otrzyma%C4%87.
pesciorka
Kolejna super promocja w Wydawnictwie Znak , tylko dzisiaj

Skorzystaj z kodu rabatowego i zapłać za swoje zamówienie 40 zł mniej!

Wpisz poniżej kod rabatowy otrzymany w e-mailu

Przy zakupach za min. 100 zł zapłacisz 40 zł mniej!

KOD RABATOWY ZAMÓWIENIA: 4pb1cbee6a49
KOD RABATOWY OBOWIĄZUJE TYLKO DZIŚ! (poniedziałek, 20 stycznia 2014 r.)

KOD RABATOWY ŁACZY SIĘ Z PROMOCJĄ "300 TYTUŁÓW DO 50% TANIEJ
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.