To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BeyBlade

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ammm
Syn wymarzył sobie BeyBlade'y.

Nie mogę nigdzie zlokalizować stacjonarnie (jakby ktoś gdzieś widział w Warszawie to proszę o namiary!!!), a w internecie znalazłam albo takie po 49 PLN albo takie po 13.

O co w tym chodzi? Zna siÄ™ ktoÅ›?
Madziulek
Pokazalam Kubie, on mowi, ze musisz do tego kupic Arene icon_smile.gif w zestawie z Arena sa zwykle 2 dyski, reszte i tak trzeba dokupic.
Ammm
Dzięki.

Wiem o arenie, kupię mu na Gwiazdkę, teraz mu chcę kupić tylko "kręcioła", będzie walczył na arenie kumpla.

Ale które mam kupować? Te droższe czy tańsze? Areny z dyskami też są tańsze i droższe...
Elak
Moi jakiÅ› czas temu mieli kupowane chyba w smyku.
Kup ten droższy, na tym tanim zbyt dużo chińskich znaczków, pewnie jest podróbką i będzie np. źle się kręcił.
Teraz moich potworów nie ma, ale jak wrócą dopytam icon_wink.gif
Madziulek
Wszystko ma byc oryginalne Hasbro - cala reszta to tanie podrobki.
rysa154
Ammm tylo droższe wersje, chyba hasbro, te tańsze potrafią się szybko popsuć. Jeden to bardzo mało,ja bym wzięła przynajmniej dwa, areny mamy 2 te tańsze i mogą być, fajniejsza większa, moja dwójka(najpierw zuza zaczeła kolekcje, potem brat)woli te zwyklejsze beje,nie np. tornado.
Żabolek
U nas faza na Beye była rok temu. Na początek kupiłam te tańsze. Rozpadły sie po kilku rzutach. No i znacznie odbiegają wyglądem od oryginałów z bajki.
Oryginalne trzymają sie do dzis chociaż czesto sa rzucane po całym pokoju a nie tylko po arenie 29.gif
O dziwo arena tansza wytrzymała długo, chociaż droższa znacznie mocniejsza.
W smyku kiedyś były promocje na oryginały - po 25 zł (normalnie sa po 59 najtańsze)
Adriannna
Moja corka tez miala faze Beybleydowa, kupilismy najpierw drozsza wersje z arena i dwoma kreciolkami, potem babcia dokupila jej jeszcze dwa tansze, dwoch tanszych juz dawno nie ma, te lepszejsze leza sobie do dzis i kreaca w razie potrzeby jak nowe, co mnie wprowadza w oslupienie widzec jak byly traktowane w okresie najwiekszej eksploatacji icon_wink.gif
Ammm
CYTAT(Żabolek @ Wed, 04 Dec 2013 - 14:30) *
No i znacznie odbiegają wyglądem od oryginałów z bajki.


To jeszcze do tego jakaÅ› bajka jest??? 10.gif

Dzięki za opinie. Kupiłam w Smyku, była promocja i były Hasbro po 19,99 PLN. Arenę też nabyłam, mam nadzieję, że syn będzie zadowolony.
Litka
U nas też była faza. Doszła do tego arena, użyta może ze 3 razy, zbiera teraz kurz. Lepiej było kręcić na podłodze icon_smile.gif
rysa154
Ammm niedawno jeszcze na Cartoon Network byla bajka wieczorem.
Ammm
Acha. Moje dzieci nie oglÄ…dajÄ… Cartoon Network 06.gif
Ammm
Jakbyście widziały gdzieś BeyBlade'y w promocji to dajcie pls znać. Syn się wkręcił. Ja kupowałam w Smyku po 19 zl, ale już się chyba skończyła promocja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.