To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

15 grudnia - Święto kina :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
15 grudnia (niedziela) Święto kina icon_biggrin.gif
Tego dnia bilety w kinach w całej Polsce po 11 zł (2D) i 14 zł (3D) - uważam że warto się wybrać , bilety już zakupiłam icon_biggrin.gif

LISTA KIN



pesciorka
My na pewno tez skorzystamy icon_smile.gif
Agapa
Nie wiedziałam o tym, z przyjemnością skorzystam. icon_biggrin.gif
~Luna~
Matko, ale było narodu !

Pierwszy raz byłam w kinie przy pełnej sali, miejsaca zajęte co do jednego, a to co się działo przy kasach, przypominało promocję karpia w tesco po 7 zł na tydzień przed Bożym Narodzeniem.
Strasznie się cieszę, że bilety kupiłam już w czwartek, bo gdybym chciała zrobić to dzisiaj, nie byłoby szans.

Szkoda, że bilety w tak przystępnej cenie, są tylko jednego dnia w roku, chętnie chodziłabym częściej.
Dorott
u nas też pełne sale icon_smile.gif
pesciorka
i u nas były pełne sale icon_smile.gif
Orinoko
A u nas właśnie zaskakująco mało widzów, jak na takie święto, ale pewnie dlatego, że ileś kin w Poznaniu wzięło udział w akcji i liczba widzów się rozłożyła (równomiernie?). W każdym razie bilety kupiłam na 5 min. przed seansem bez problemu, dodatkowo 2 kasy więcej były czynne, czego normalnie nie uświadczyliśmy odkąd inny multiplex przejął naszego giganta (kilka ładnych lat temu!). Pamiętam, jak ten multiplex świętował swoje 11 urodziny i bilety były wtedy po 11 zł- przed kasami kolejki na kilkadziesiąt metrów, wtedy nie udało nam się zdążyć na seans.
Natomiast dziś też full ludzi w centrach handlowych - zjazd z wiadukut - lekko przykorkowany - początkowo sądziliśmy, że naród tak tłumnie do kina się wybrał 04.gif ale nie, jednak tylko zjazd w kierunku CH się korkował. Tato mi mówił, że przed Leroy Merlin też parking pękał w szwach....
ATeFKa
moje dzieci też skorzystały! dzięki za cynk! za rok też tak będzie? hehe, szkoda że tak rzadko...
pesciorka
my często korzystamy z czwartków z Kinder Bueno https://www.kinderbueno.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.