To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szpital okulistyczny w katowicach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Poszukuję informacji na temat laserowego leczenia wady wzroku.Znalazłam strone ale nie bardzo wiem jak są leczone dzieci.Czy taki zabieg jest bolesny.Może wy miałyście tam leczone dzieci i mi wytłumaczycie na czym te zabiegi polegaja.
Agnisma
Nie wiem, czy to nie zależy od leczonej wady, ale z tego co wiem, "uderzenie" światłem lasera jest bardzo nieprzyjemne, powoduje ostry ból w skroniach icon_confused.gif
Iwa.mamaprzemka
Witam

Mój blisko dwuletni szkrab jak na razie nie miał blizszego kontaktu z okulistą ale sama jestem krótkowidzem i trochę sie nasłuchałam o podobnych problemach.

Nie wiem co masz na mysli mówiac o leczeniu laserem. Laserem są przeprowadzane operacje ale takkże zwykła laseroterapia. Mój kuzyn (teraz 11 lat ) chyba w 5 roku zycia poszedł na laseroterapie i to przyniosło b. dobre efekty. Powtarza ten cykl 1 raz w roku. Z tego co sama widzialam to dzieciaki (małe nawet takie 3,4 latka) chodzą na tą laseroterapię i wrzasków z tych pokoi nie slyszałam icon_biggrin.gif

Polecam Ci klinikÄ™ okulistycznÄ… na Ceglanej w K-cach . Wybierz siÄ™ na wizytÄ™ to lekarze Ci wszystko powiedzÄ….

pozdrawiam
anax
Bardzo dziękuję mamo przemka chyba właśnie o to michodziło.
anax
wybieram się do katowic we wtorek. Wczesnie rano zeby być przed otwarciem rejestracji. Moze ktoś zaproponuje darmową kawkę wink.gif
niestety nie wiem ile mi zajmie czasu wizyta w tej klinice.
Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.