To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prosze o modlitwe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
Dziewczyny pomodlcie sie za duszę cioci mojej i mojego meza. Wzcoraj o godz. 21.15 ciocia odeszła. 1,5 miesiaca przedd smiercią ciocia bawila sie z moją coreczką 41.gif To był piękny widok . 2 tygodnie temu bylam u cioci w szpitalu. mowilz ,ze zbliza sie jej koniec. Przewidziala to. Byla chora na zapalenie trzuski i pomimo udanej operacji odeszla. Kochana ciociu spoczywaj w spokoju (*) 41.gif
Honey*
[*]
dasza
(*)
Tuni
Bel, przytulam Was mocno i pomodlÄ™ siÄ™ za ciociÄ™.
bel
dziękuję Wam. Wczoraj rozmawiałam z wujkiem i dowiedzialam się , ze ciocia mogla zyc. 41.gif Nim ciocia trafila na oddział gdzie ją zooperowali na trzuskę, to byla jeszcze szpitalu na płuca. Ciocia miala dusznicę i tam powiedzieli jej, ze zrobili wszystko. Dopiero tu w szpitalu gdzie ją operowano, wyszł , ze ciocia miała bardzo zaifenkowane płuca. Zmarla na niewydolnosc ukladu oddechowego. ;(. Ciezko jest nam z tym pogodzic i się. Dla mojej i meza rodziny to szok.
malgosia1968
[*] wieczny odpoczynek racz dać jej Panie..
komunikacja24
[*] spoczywaj w spokoju icon_sad.gif
bel
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i modlitwy. Już po pogrzebie. Ciocia pozostanie w naszej pamięci. Dziękuje , ze wspieracie mnie w tym trudnym momencie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.