To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

hulajnoga

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rysa154
Czy dziecko przy wzroście 126cm poradzi sobie na 12calowych kołach?
Jakiej firmy możecie polecić?
Dziecko napisało list do mikołaja,ale nigdzie w pobliżu nie ma takiej hulajnogi zeby sprawdzić.
sdw
Spokojnie sobie poradzi.. Zwróćmy tylko uwagę na to żeby miała regulowaną wysokość kierownicy.
annad
https://www.maxizabawa.pl/index.php/produkt...all-foot-design

Znajomi mają i chwalą...jak dla mnie cena powala. Nie wiem jaki masz limit ceny. Jesli bez limitu to śmiało tej firmy możesz kupić.
rysa154
annad link nie działa.
agrafkaa
A w linku wyświetla mi się układanka. polecam. Mamy właśnie na 12
Ketmia
My mamy hulajnogę Puky, największy rozmiar. Z pewnością byłaby dobra. Zuza używa jej w dalszym ciągu, a teraz ma 140 cm. Jeździ nią głównie po pobliskim lesie, tu hulajnoga aluminiowa w ogóle by się nie sprawdziła.

Nasza wygląda dokładnie tak:


Kupiliśmy ją jako używaną na all, ale była w naprawdę dobrym stanie i świetnie się sprawuje.
kalarepa78
Gdybym kupowała drugi raz, to na pewno kupiłabym taką, jak pokazuje Ketmia. Niestety, mamy aluminiową i jest do niczego...
rysa154
Aluminiową w sensie,ze z kołami nie pompowanymi?
Ketmia
CYTAT(rysa154 @ Mon, 16 Dec 2013 - 22:18) *


Sprawdziłam w garażu. Nasza Puky jest większa, ma 120 cm długości, jest o 20 cm dłuższa od tej Twojej. Myślę, że gdybym taką kupiła Zuzi, już by na niej nie jeździła. Puky ma dwa hamulce, drugi nożny, który blokuje tylne koło. Ta górna, jeśli się nie mylę, ma chyba tylko 1 hamulec. No i koła ma 10".

Moim zdaniem, ta będzie na dłużej:
axer

Wracając do pytania z poprzedniego postu: tak, chodziło mi o to, że hulajnoga składana o małych kółeczkach wcale by się u nas nie sprawdziła. Taką zresztą też mamy i głównie stoi bezużyteczna.
rysa154
Ta mi sie właśnie najbardziej podoba.
Zuza ma ok130cm to moze lepsza 16-calowa?
A czy dziecko wzrostu 120cm sobie poradzi na 12?
Ketmia
CYTAT(rysa154 @ Tue, 17 Dec 2013 - 10:35) *
Ta mi sie właśnie najbardziej podoba.
Zuza ma ok130cm to moze lepsza 16-calowa?
A czy dziecko wzrostu 120cm sobie poradzi na 12?


Dziecko o tym wzroście poradzi sobie jak najbardziej. Duże koła tylko ułatwiają zadanie. Regulujesz tylko wysokość kierownicy.

Co do wzrostu mojej Zuzy, to ona ma już 140 cm i dalej z przyjemnością ujeżdża na hulajnodze. Czasem zabiera ją do lasu jak idziemy na spacer z psem. To dla mnie bardzo wygodne, bo ona ma zajęcie i przy okazji nie jest jakoś niemożliwie szybka. Gdyby zabierała rower, ciągle musiałaby na mnie czekać. Na razie nie zamierzam kupować jej większej, chyba, że bardzo będzie chciała. Ale jeśli, to kto wie, są też takie pojazdy dla dorosłych.
Hulajnoga do 150 kg
agrafkaa
Agata lat 4 i 102cm radzi sobie od zeszłego roku na 12

Dodam że Janek lat 9 i 150cm podkrada siostrze 12
rysa154
Ok.dziekuje,mikołaj wie co podarowadz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.