To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Samochód sterowany laserem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martucha_
Co wpakować do tej zabawki, żeby jeździła dłużej niż 30 sekund? Może ktoś ma i zna jakieś cudowne baterie, które podziałają trochę dłużej? Kupiłam synowi to ustrojstwo i jest jak zwykle przy tego typu zabawkach. Super to wygląda w reklamie, a w rzeczywistości dziecko zawiedzione. Bo zabawa ogranicza się do ciągłego ładowania akumulatorków i samochodu. Poradźcie, bo mi go szkoda icon_sad.gif Co zacznie się bawić, samochód pada. Po ścianie jest w stanie jeździć 10 sekund, po podłodze kilkadziesiąt sek dłużej. No zabawa przednia...
annad
Dla mnie najlepsze baterie to duracell. Przeważnie do Zosi zabawek wymagających baterii kupujemy właśnie te.
Dorott
akumulatorki z duża pojemnością icon_smile.gif
pesciorka
a może masz już stare akumulatorki one wtedy krótko działają po naładowaniu
Truśka
my używamy do takich zastosowań eneloop-ki
Kaszanka
Sprawdź ładowarkę, ja wymienilam wszystkie akumulatorki a winowajcą była ładowarka.
Martucha_
Dzięki dziewczyny. Akumulatorki są nowe i dość mocne, ale może rzeczywiście to ładowarka. Ona od początku dziwna była icon_wink.gif Jeju ja na baterie do tych zabawek majątek wydałam już. A chłopięce to już masakra. Wszystko na baterie.
Martucha_
CYTAT(Truśka @ Mon, 16 Dec 2013 - 18:42) *
my używamy do takich zastosowań eneloop-ki


O, to wygląda całkiem fajnie, dzięki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.