To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tradzik rozowaty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
czy ktos ma informacje z pierwszej reki jak to wyleczyc? w internecie jest troche artykulow, ktore czytalam. zalezy mi informacjach od kogos, kto to przeszedl lub jest w dochodzeniu do zdrowia.
Mafia
Nie wiem czy się da wyleczyć zupełnie, raczej się to zalecza. Zależy też pewnie od stadium.

Można teoretycznie antybiotykiem, ale to kuracja na co najmniej 3 miesiące. Więc może się pozbędziesz na jakiś czas trądziku, ale za to rozwalisz żołądek. 32.gif

Walczę z tym od dłuższego czasu, róznego rodzaju maściami. Teraz mam zestaw: Finacea, Rozex i Zorac. Jest OK.
Mafia
Zapomniałam jeszcze o codziennej pielęgnacji. Trzeba używać odpowiednich kosmetyków, unikać róznic temperatur, opalania, gorących napoi, sauny.

No i potrzebny dobry dermatolog.
gosiagosia
a dieta? czytalam, ze wazna jest tez dieta. stosujesz?
Mafia
Staram się, ale to mój słaby punkt. Dieta bez kawy, gorących czy ostrych potraw 32.gif
Nessi
Bakteria helicobacter pylori wywołuje trądzik różowaty, może warto pójść w tym kierunku. W wielu przypadkach zwalczenie bakterii wiąże się z ustąpieniem objawów TR.
gosiagosia
lekarz mowil, ze nie do konca wiadomo co powoduje tradzik. te bakterie przyczyniaja sie, ale nie sa glownym sprawca. dlatego pytalam o diete.
Pollaco
Wyleczyć trądzik to nie taka prosta sprawa, ale jest to wykonalne. Poszukaj porad na specjalistycznym blogu https://www.vichy.pl/site/niedoskona%C5%82o...age-slb126.aspx . Znajdziesz tutaj podpowiedzi jakie kosmetyki używać, a czego unikać
acnerose
Chcąc pozbyć się przykrego problemu, jakim jest trądzik różowaty warto zwrócić uwagę, aby produkt, który wybieramy był jak najbardziej naturalny. Naturalne produkty takie jak Acnerose można kupić bez recepty najczęściej w sklepach internetowych. Podczas walki z trądzikiem warto wspomóc kremy prawidłową dietą: jedzenie dużej ilości warzyw i kaszy, warto zaś odstawić na jakiś czas produkty pochodzenia zwierzęcego - odpada więc czerwone mięso. Picie dużej ilości wody, dokładne oczyszczanie twarzy i regularne stosowanie linii kosmetyków dostosowanych do skóry trądzikowej gwarantować będzie piękną cerę i zadowolenie z kuracji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.