To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mop

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Mam nadzieję, że to nie reklama, ale czy warto kupić taki? na allegro sprzedaje sie jak ciepłe bułeczki, ale znalazłam podobne za ponad stówę, czyli duża różnica cenowa - które rzekomo sa podróbkami. Czy może mi doradzić ktoś kto się na tym zna? Mi zależy na myciu paneli i kafelek, dywany mam dwa malutkie.
Honey*
Ja mam taki, tylko starszy model, kupiony chyba w 2008 czy 2009r
teść chciał to kupil
lipa straszna, ciezko sie tym mylo. kabel musialam przepinac. szybciej mylam podłogi zwyklym mopem.
lezy w piwnicy i czeka az nabierze mocy urzedowej i wywale go na smietnik
ten co Ty pokazalas troche lepszy i ta koncowka do czyszczenia sprężoną para napewno jest przydatna.
jednak nigdy nie kupilambym tego
rysa154
Gdzieś juz był wątek o mopie.
Moja mama ma i nie kupiła by drugi raz.owszem do mycia kafli ok,a paneli to chyba nie mozna.ale.
Użytkownik usunięty
Też rozważałam mopa, a w końcu kupiłam myjkę parową Karchera i jestem z niej bardzo zadowolona. Oczywiście - nie wygląda to tak, jak na reklamach, ale ja się nie spodziewałam, że będzie icon_wink.gif
netty5
ja dostałam myjkę parowa Karcher. W lato czyściłam tapicerkę w aucie.Upociłam się przy tym jak w saunie a efekt ......hm ....taki sobie.Trochę odświeżyło i tyle.Próbowałam tez felgi i wkoło drzwi przy gumach i tak jak napisała [użytkownik x] - nie wygląda to jak na reklamach.Ta para troszku zmiękczyła ten nalot i w sumie doszorowałam szczotką.
W domu jej nie próbowałam - już mi sie nie chciało.
[użytkownik x] a co nią czyścisz w domu?
Użytkownik usunięty
Dywan piore soda oczyszczona, kabine z pierwszego rzutu zmniejsza osad, myje zaluzje i to jest SUPER! Myje podlogi, kafelki, baterie - to potem znacznie ULATWIA czyszczenie. No ale na pewno nie czysci!
pati.n
To zdecydowanie mnie zniechęciłyście, podobnie jak opinie w necie, zapoluję w takim razie w biedronce na ten obrotowy
pati.n
Dziś przyszedł mop obrotowy, nie ten z biedronki tylko porządniejszy, w zblizonej cenie, dochodzą oczywiście koszty wysyłki. Jak na razie moje dzieci zachwycone. Myją cały dom. Są mokre do kolan icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.