To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki inhalator?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mikaa
Moja córeczka nie znosi inhalacji. Nie wiem, jak na nią wpłynąć. Może znacie jakieś inhalatory, z których korzystanie nie jest takie uciążliwe. Znajoma polecała mi PiC Solution, wiec moze wy się wypowiecie na ich temat?
Tośka
Nie wiem ile córka ma lat/ miesięcy, ale u nas sprawdza się ustnik, wcześniej smoczek do inhalacji. Jak Marcela się nudzi oddychać przez maseczkę dostaje ustnik; gryzie go i inhaluje się.
Co do inhalatarów mamy philipsa z dodatkową opcją inhalowania się w dolegliwościach zatokowych. Mąż przyniósł też mini-neb - tego zdecydowanie nie polecam
Ammm
My z inhalatorem bawimy się w "słonia". Trochę to pomagało na początku. Teraz dzieci są większe i już nie ma problemów. Mam Voyagera, bardzo polecam.
agnese
ja mam philips family - i jak juz nie pomagało słuchanie muzyki, zagadywanie itp to ustnik dostawała
mikaa
Szukam inhalatora dla 5-latka. Mam problem, bo syn bardzo nie lubi inhalacji, bo zwyczajnie boi sie inhalatora. dlatego tez zainteresowala mnie oferta inhalatorow dla dzieci PiC Solution. Slyszeliscie o nich?
ulla
Radziłabym się trzymać jednej wersji. Znaczy zdecydować się, które dziecko (i jakiej płci) potrzebuje inhalatora i wybrać polecany przez użytkowniczki. Jeżeli jednak uparcie chcesz reklamować inny, to sugeruję gdzie indziej (na innym forum), bo zaraz nożyce pójdą w ruch icon_smile.gif
mikaa
CYTAT(ulla @ Wed, 22 Jan 2014 - 23:41) *
Radziłabym się trzymać jednej wersji. Znaczy zdecydować się, które dziecko (i jakiej płci) potrzebuje inhalatora i wybrać polecany przez użytkowniczki. Jeżeli jednak uparcie chcesz reklamować inny, to sugeruję gdzie indziej (na innym forum), bo zaraz nożyce pójdą w ruch icon_smile.gif


Podczas gdy mam syna i córkę icon_smile.gif
ulla
CYTAT(mikaa @ Thu, 23 Jan 2014 - 14:30) *
Podczas gdy mam syna i córkę icon_smile.gif



Masz, czy nie masz, to rzecz drugorzędna w tym przypadku. Istotniejszy jest brak spójności.

Chcesz zareklamować produkt konkretnej firmy, więc odradzam. Potraktuj jako bonus, że nie wykasowałam nazwy. Wystarczy.
A jeżeli rzeczywiście potrzebujesz inhalatora, to albo posłuchaj "koleżanki", albo zwyczajnie skorzystaj z porad na forum.

Jeżeli interesują cię informacje odnośnie produktu, to mamy podforum "co warto, czego nie warto" również tam możesz zadać pytanie.
zuzia76
Cześć, może coś takiego Philipsa? - https://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produk...amily-3443.html
Też zastanawiam się nad kupnem takiego urządzenia, podobno ma złagodzoną barwę dźwięku, a to czego boi się mały to może właśnie dźwięk, który wydaje?
gosiagosia
doszedl inhalator. moze mi ktos powiedziec ile soli fizjologicznej mam wlac do pojemnika?nie jestem swiatowa, nie znam sie, a w intrukcji nie ma informacji.
netty5
GOSIA ja nie wiem jaki masz inhalator i dla kogo i na co to ma być. Ja dla swoich dzieci dostałam krople do inhalacji mucosolwan 12 kropli + 12 kropli soli fizjologicznej + 10 kropli wody destylowanej. Wiem że inhaluje się tez berodualem ale na co i w jakich ilościach to juz nie wiem.
gosiagosia
mam magic ghibili. nie mamy lekow do inhalacji dlatego chce sama sola fizjologiczna, tylko nie wiem ile tego wlac. wode destylowana tez? tylko tez nie wiem ile ;/
ania.m
Berodual stosuje siÄ™ przy zapaleniu oskrzeli - powoduje ich rozszerzanie.

InhalacjÄ™ dla dzieci robiÄ™ - 10 kropli Mucosolvanu + 1ml NaCl.
Jeśli chodzi o samą sól fizjologiczną - myślę, że spokojnie możesz dać nawet 2,5ml i sprawdzić ile czasu wytrzymasz czy też wytrzymają Twoje dzieci. Wody destylowanej nigdy nie dodawałam, zwłaszcza że wydaje mi się, że będzie powodowała jednak wysuszanie śluzówki, czego chcemy uniknąć.
gosiagosia
o dzieki. o to mi wlasnie chodzilo, bo nie wiedzialam czy sama sol wystarczy. na razie lekow nie mamy, jak beda potrzebne to zapytam lekarza. dzieki jeszcze raz. umyje sprzet i wlacze.

a napiszcie mi jeszcze czy inhalacje sola f. tez trzeba z przerwa przed i po jedzeniu, wyjsciem na dwor? i czy przy kaszlu mokrym i katarze mozna w taki sposob inhalowac?

ewentualnie kiedy nie wolno inhalowac?
netty5
GOSIA nam pani doktor kazała robić rano i drugi raz do godziny 17.00 -nie pózniej.
gosiagosia
no ja wiem, ze tot ak jak z wykrztusnymi syropami, ale czy jedzenie w tym nie przeszkadza? nie pamietam gdzie ktos pisal, ze musi byc przerwa 30min miedzy jedzeniem i wyjsciem na dwor.
gosiagosia
dziewczyny, czy przy stanie podgoraczkowym moge robic inhalacje z soli fizjologicznej?
syn ma w sumie nie wiadomo do konca co, ale gardlo zywoczerwone, migdalki tez. skakzyl sie w pn na bol glowy, brzucha, co jakis czas kaszlal raczej na mokro, w pn mial goraczke ok 38,5. wczoraj juz bylo nieco lepiej, bo temp mu spadla i utrzymuje sie tak max 37,6, a zwykle jest 37, 3. kaszel jest. w nocy wlasciwie caly czas kaszlal i wymiotowal przez to, bo mu klucha zalegala.
jest na zinnacie i kroplach do uszu, bo lekarka stwierdzila wysieki. nie zapytalam jej o te inhalacje, a pomogly nam przy ost kaszlu mokrym, tyle ze wtedy nie mial ani antybiotyku ani wyzszej temp.
Ewelinek
Gosiu możesz robić inhalacje z soli fizjologicznej. Jest to najbezpieczniejszy sposób nawilżania śluzówki.

Pozdr
basiaisa
my mamy z maseczką na płynne leki,sól fizologiczną i jesteśmy zadowoleni,w zestawie jest maska dla dorosłego i dla dziecka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.