To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stacja parowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Nienawidzę prasować. Wiecznie mam stosy do prasowania. Żelazko mam przedpotopowe, którym się FATALNIE prasuje. Marzy mi się inne. Naczytałam się o stacjach parowych. Ale... interesują mnie tylko te tańsze. Warto?

Znalazłam coś takiego
Ma ktoÅ› uzywa? Czy kolejne przereklamowane cudo.

Albo takie
Czy do tego trzeba mieć specjalną deskę pod stację parową? Bo moja już ma spokojnie 15 lat.
mama_do_kwadratu
Sama jestem ciekawa takiego stojącego ustrojstwa. Jak tak sobie patrzę na ekspedientki, które myk myk i bluzka wyprasowana- hmmm. Kusi. Ale to kolejny grat...
pati.n
Znalazłam takie opinie na temat żelazka.
Pogoda
Mam Tefala o TAKIE i kocham go miłością wielką i szczerą. Nie oddam za nic. Zmienił moje życie NA ZAWSZE icon_wink.gif.

Na pewno trzeba się nauczyć go używać. Pierwsze kilka podejść zakończyło się lekkimi oparzeniami od pary. Teraz, kiedy nabrałam wprawy jest to wygodne, łatwe, przyjemne i szybkie. Kilka osób, które zachęciłam, żeby przetestowały moje żelazko teraz mają już swoje własne, więc chyba warto zainwestować icon_wink.gif


edit. Tefal, oczywiście, że TEFAL icon_razz.gif
pati.n
CYTAT(Pogoda @ Wed, 01 Jan 2014 - 19:25) *
Mam Zelmera o TAKIE i kocham go miłością wielką i szczerą. Nie oddam za nic. Zmienił moje życie NA ZAWSZE icon_wink.gif.

Na pewno trzeba się nauczyć go używać. Pierwsze kilka podejść zakończyło się lekkimi oparzeniami od pary. Teraz, kiedy nabrałam wprawy jest to wygodne, łatwe, przyjemne i szybkie. Kilka osób, które zachęciłam, żeby przetestowały moje żelazko teraz mają już swoje własne, więc chyba warto zainwestować icon_wink.gif


Krótko spałam i jestem mało przytomna ale otwiera mi się fotka TEFAL.....
mamapiotrusia7
Ja podpiszę się pod Pogodą. Też mam Tefala tylko nowszy model i też nie oddam za żadne skarby. Wszyscy komu poleciliśmy takie cudo są zachwyceni.
makarena
Moja siostra ma To pierwsze i jest bardzo zadowolona, prasuje ubrania na wieszaku, super szybko koszule, spodnie, sweterki, których nie mozna żelazkiem. Bardzo mi to poleca, Tylko db jest miec więcej miejsca w domu żeby stało, gdzies pod ręka. Jak sie schowa "do szafy" to trudniej wyciągną żeby wyprasować "coś na szybko rano". I z tym własnie u mnie jest problem.
rysa154
Tzn.,że wszystkie modele tefala sa super?
Pogoda
rysa - nie ma gwarancji, że WSZYSTKIE, ale jak widzisz sama - dwa na pewno icon_wink.gif)))))
pati.n
A takie?
rysa154
Pogoda a ty jaki masz model?chodzi mi o numer.
pati.n
A co myślicie o takim?
drucik
nienawidzę prasowania i może któryś z nich je uprzyjemnia ?
rysa154
CYTAT(drucik @ Tue, 11 Feb 2014 - 16:10) *
nienawidzę prasowania i może któryś z nich je uprzyjemnia ?

Tak puszcza piosenki przy prasowaniu 29.gif
rysa154
Czy żelazko w takiej stacji samo przy prasowaniu wypuszcza parę?
Orinoko
Ryso, przepraszam, że tutaj, ale od 3 tyg. masz zapchaną skrzynkę!!!!
Anilka
CYTAT(rysa154 @ Thu, 30 Oct 2014 - 14:31) *
Czy żelazko w takiej stacji samo przy prasowaniu wypuszcza parę?


Moje ma przycisk w rączce do wypuszczania pary. A i nie oddałabym swojej stacji parowej za żadne skarby icon_smile.gif
rysa154
Orinoko doba mi siÄ™ skurczyla ostatnio.

Pytam o ta parę,bo dostałam super stacje,tylko byłam zaskoczona właśnie tym,ze trzeba wciskać guzik żeby leciała para.
Pogoda
W moim tez trzeba wcisnąć guzik, żeby leciała para, ale szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej - tak jest duuuuuuuużo bezpieczniej a trzymanie tego guzika w żaden sposób nie jest utrudnieniem, to wygodne. A poza tym czasem możliwość wyłączenia strumienia pary się zwyczajnie przydaje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.