To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lato 2014/ wakacje z dzieckiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Irenka.
Pozwalam sobie założyć nowy temat, pod tegoroczne wakacje już...

Możecie coś sprawdzonego polecić?

Ja osobiście byłabym wdzięczna za informacje na temat zachodniego wybrzeża.
W ubiegłym roku byliśmy w Dziwnówku, bardzo fajna miejscowość.
Natomiast lubimy poznawać nowe miejsca i chcemy co roku wybrać się w inne miejsce.
Dlatego czekam na Wasze rekomendacje....
sensymilia
no to zapraszam do Międzywodzia a konkretnie do Mareny icon_smile.gif
Auroka
Co roku jeździmy nad morze ... Według mnie najlepiej pod kazdym względem było w Darłówku i tu polecam ACAPULCO WILLA - choćby dlatego że jest blisko centrum , morza i maja na swoim terenie parking na wszystkie auta ... - co w Darłówku jest naprawdę rzadkością ! W Darłówku maja doskonała gastronomie , w razie niepogody możecie wybrać się na bardzo duzy basen . Po prostu według mnie wszystko najlepsze ; do tego sporo atrakcji latarnia , port , most rozsuwany ... Na drugim miejscu według naszego rodzinnego rankingu to Pobierowo i tam byliśmy w El Pierro , świetne ciche miejsce na końcu Pobierowa ze wspaniałymi właścicielami ... jeśli potzreba dokładniejszych informacji to moge napisać więcej ... Nie wiem czy zalezy Ci na dyskusji czy tylko krótkiej opini ...
Irenka.
Dziękuję za wszytkie podpowiedzi...

Decyzja wstępnie podjęta, a może ktoś oprócz nas też wybiera się końcem lipca nad morze?
oliweczkas
A może namiary na nie drogie kwatery na Helu ( 3 osobowy pokój z balkonem, aneksem kuchennym i łazienką)?
Irenka.
Ja mogę służyć namiarem na Ustronie Morskie, acz uczciwie przyznaję, że pojadę tam pierwszy raz.
amore
CYTAT(oliweczkas @ Wed, 15 Jan 2014 - 16:48) *
A może namiary na nie drogie kwatery na Helu ( 3 osobowy pokój z balkonem, aneksem kuchennym i łazienką)?

Polecam Dom Bursztyn .
amore
CYTAT(Irenka. @ Fri, 10 Jan 2014 - 11:29) *
Pozwalam sobie założyć nowy temat, pod tegoroczne wakacje już...

Możecie coś sprawdzonego polecić?

Ja osobiście byłabym wdzięczna za informacje na temat zachodniego wybrzeża.
W ubiegłym roku byliśmy w Dziwnówku, bardzo fajna miejscowość.
Natomiast lubimy poznawać nowe miejsca i chcemy co roku wybrać się w inne miejsce.
Dlatego czekam na Wasze rekomendacje....

Może Łeba Cię zainteresuje ?
oliweczkas
CYTAT(amore @ Thu, 16 Jan 2014 - 13:19) *
Polecam Dom Bursztyn .

Wygląda bardzo ładnie. Tylko niestety 185 zł za dobę to wg mnie za drogo. Szukam dalej, dziękuję za pomoc.
rysa154
Sianożęty,sarbinowo polecam.

Darłówko mimo,że ma atut w postaci aquaparku jest przepełniony a na basen w brzydka pogodę trzeba czekać w długich kolejkach.
bel
Kąty Rybackie polecam. W tym roku tez chcemy sie rodzinką wybrac do Kątów Rybackich. Polecam Osrodek Wypoczynkowy Relaks. Cena za 1 osobę byla 40zł. My płacilismy za siebie - czyli maz i ja , ale nie za corcię. Fajne miejsce polecam.
zwariowanamama000
Chociaż nie przepadam za dużymi miejscowościami to mimo wszystko fajne wrażenie zrobił na mnie pobyt w Sopocie, Świnoujściu i Władysławowie (w tym ostatnim bez noclegu, tylko jednodniowa wycieczka). Jeśli chodzi o mniejsze miejscowości to podobało mi się w Pobierowie i Gąskach. Co do terminu, zawsze gdy jeździmy nad morze to właśnie w lipcu (połowa lub końcówka), bo chyba wtedy największe szanse na dobrą pogodę. Choć teraz to wszystko jest możliwe...icon_smile.gif
klaudia999
Dokładnie tak, Świnoujście i Władysławowo rządzą!:) Sama zawsze mówiłam "byle do jakiejś małej, cichej dziury", bo nie przepadam za tłumami, imprezami etc. Ale akurat te miasta mają w sobie COŚicon_smile.gif
anax
Swinoujście wspominam dobrze ale we władysławowie to dzikie tłumy.Ja polecam Wicie koło darłowawieś zabita dechami cisza spokój.
moko.
Władysławowo dla mnie to masakra! tłumy starszne! poza tm niby Hel obok, ale dojazd jeszcze gorszy! Coś strasznego!

tomunia
[edit: moderacja]
Magdallen27
Również polecam Wladysławowo i Miedzyzdroje, a jeżeli chodzi o spokojniejsze miejscowości to Mrzeżyno.
Ostatnie wakacje w Mrzeżynie wspominam bradzo dobrze i mysle,ze jest to odpowiednie miejsce na wakacje z dziećmi, ładna plaża, mniej ludzi oraz wiele placów zabaw.


oliweczkas
A byłyście może w Karwieńskich Błotach? Chodzi mi o dojście do plaży, czy daleko, pod górkę, czy przez las?
agarad
CYTAT(rysa154 @ Sat, 18 Jan 2014 - 12:44) *
Sianożęty,sarbinowo polecam.
...



A możesz polecić konkretne miejsca? w Sianożętach byłam raz, ale niestety wyżywienie nie było najlepsze i może w innym miejscu byśmy spróbowali.
Truśka
CYTAT(oliweczkas @ Tue, 04 Mar 2014 - 13:16) *
A byłyście może w Karwieńskich Błotach? Chodzi mi o dojście do plaży, czy daleko, pod górkę, czy przez las?

Pod górkę nie, tam wszędzie płasko icon_wink.gif. Dojście do plaży to około 1km, idzie się głównie przez łąki, może ostatni kawałek wypaść przez las (to zależy od położenia kwatery). Jak ze sklepem to nie wiem bo dawno nie byłam. A tak cisza, spokój plaża szeroka icon_wink.gif
oliweczkas
A w razie niepogody to co można w Karwieńskich Błotach robić?
mazia
CYTAT(oliweczkas @ Tue, 04 Mar 2014 - 15:16) *
A byłyście może w Karwieńskich Błotach? Chodzi mi o dojście do plaży, czy daleko, pod górkę, czy przez las?


Byłam i to nie raz! chętnie wróciłąby znowu. Ja byłam w Karweińskich Błotach II bo są jeszcze I. Do morza jak podają jakieś 800-900 metrów, łakami a potem przez las i plaża. Z tym, że my jeżdziliśmy samochodem bo przy dzieciakach zawsze sporo gratów braliśmy. Polecam naprawdę! Do KArwii chodziliśmy na piechotę przez las albo plażę-1, 5 km. W samych Karwieńskich raczej niewiele atrakcji ale w KArwii w razie niepogody można gdzieś przysiąść.
oliweczkas
Zdecydowaliśmy, zaliczka wpłacona. W tym roku jedziemy do Karwi:)
natka1979
Dla rodzin z dziećmi fajnie jest w Dźwirzynie. Całe mnóstwo atrakcji, morze, jezioro, rowery, port, wesołe miasteczko i masa innych rozrywek. Noclegi w Dźwirzynie to też nie problem. Polecam szukać na przymorzu.pl
Katarzyna25
My byliśmy w Ostrowie, w prywatnej kwaterze Wiola. Bez luksusów, ale pieski były, właścicielka miła, pomocna. Byliśmy z rocznym dzieckiem. I my i córka wróciliśmy bardzo zadowoleni
Do morza nie 500m, ale w 10-15 minut się wyrabialiśmy smile Plaże - fajne, chociaż my spacerowaliśmy głównie wieczorami, w ciągu dnia dużo jeździliśmy,pływaliśmy bo były jachty motorowe w atrakcyjnych cenach.
Nikt z nas nie żałował,że się wybraliśmy.Córka była chyba najbardziej zadowolona patrząc na zdjęcia tam zrobione.
cath
A ja polecam Grzybowo. Jeździmy tam co roku, aczkolwiek do różnych ośrodków.
kariaha
CYTAT(cath @ Thu, 27 Mar 2014 - 12:49) *
A ja polecam Grzybowo. Jeździmy tam co roku, aczkolwiek do różnych ośrodków.

Popieram, byłam tam kiedyś i jest tam na prawdę bardzo ładnie, fajny klimat icon_wink.gif
madamart
Jak dla mnie to:
Władysławowo odpada- za duzo ludzi, w knajpkach nie mozna znaleźć miejsca, problem z parkowaniem - jeździłam tam w czasie studiów, teraz z rodziną nie
Pobierowo- byłąm 2 razy- urocze miejsce, piękne lasy
Karwia- 3 lata pod rząd tam jeździliśmy, tez uwielbiam to miejce , dla rodziny z dzieciakami wg mnie super
Karwieńskie błota - my byliśmy ale dość blisko plazy, taki ośrodek z domlami tylko prawie domek na domku i to mi się nie podobało
Jarosławiec a dokładniej Rusinowo - od zeszłego roku to nasz nr 1
Tu mogę polecic ośrodek Bajkowy Zakątek- Rusinowo u Pana Adama i Pani Eli - boski !!! Na stronie maja wizualizację - widć sporo atrakcji jakie mają. Ale dla mnie plus za mnóstwo miejsca, domki w fajnej odległości od siebie więc sąsiadowi w talerz się ie zaglada, swoboda, cisza, wielgachny i bardzo atrakcyjny plac zabaw dla dzieciaków w każdym wieku ( piaskownica z zabawkami, autka na nożny napęd, zamek, domek, bawialnia dla młodszaków ze zjeżdżalnią i huśtawkami, placyk z duzymi zjeżdżalniami i miejcami do wpsinaczki dla starszych, zestaw do wspinaczki taki plastikowy, duże huśtawki na łąńcuchach, karuzela, piłakrzyki - tyle zaopamiętałam) są 2 baseny !!! z podgrzewaną solarami wodą, hamaki i leżaczki w domkach, boiska, korty do tenisa ,miejce na ognisko i grilla plus duża chata grillowa na wieczorne lub nocne zabawy więc jakby padało to tez się grilla zrobi. No i nocleg w domkach= 2 pokoje, spora kuchnia w pełni wyposażona z lodówką, kuchenką, mikrofalówką, nawet ekspres do kawy jest
Właściciele ekstra, organizują atrakcje dla dzieciaków np przejążdżki na kucyku, na zamówienie dowoża świeże jajka czy truskawki, codziennie dojeżdża świeże pieczywo , chociaż sklepy niedaleko są.
Psa nawet można zabrać icon_smile.gif Szczerze kochane polecam
SamosiaZosia
W tym roku planujemy wyjazd z mężem nad morze i z naszym maluchem, który ma już 3 latka icon_smile.gif Myślę, ze powinna być fajna zabawa i jedziemy dopiero w sierpniu bo z tego co było w ostatnich latach to były jedyne miesiące z pogodą... chociaż ten rok zapowaida się znacznie ciekawiej bo już mamy piękną wiosne no ale zobaczymy icon_smile.gif
agnese
CYTAT(mazia @ Wed, 05 Mar 2014 - 20:16) *
Byłam i to nie raz! chętnie wróciłąby znowu. Ja byłam w Karweińskich Błotach II bo są jeszcze I. Do morza jak podają jakieś 800-900 metrów, łakami a potem przez las i plaża. Z tym, że my jeżdziliśmy samochodem bo przy dzieciakach zawsze sporo gratów braliśmy. Polecam naprawdę! Do KArwii chodziliśmy na piechotę przez las albo plażę-1, 5 km. W samych Karwieńskich raczej niewiele atrakcji ale w KArwii w razie niepogody można gdzieś przysiąść.



o tez uwialbiam to miejsce a opis jakbym sama pisałą icon_razz.gif
madzialenkat
A czy ktoś może coś polecić w Świnoujściu ? Jakieś sprawdzone apartamenty?
Szukamy miejscówki na 3 osoby : dwie dorosłe i nasza Tosieńka , która będzie miała 8-9 miesięcy.
moko.
My II rok z rzędu Mielenko icon_smile.gif
Tośka
CYTAT(oliweczkas @ Mon, 10 Mar 2014 - 19:49) *
Zdecydowaliśmy, zaliczka wpłacona. W tym roku jedziemy do Karwi:)


My też icon_smile.gif
Wika1989
Hej, na początku chciałam się przywitać icon_smile.gif Jestem Wiktoria, często czytałam forum, ale jakoś dopiero teraz się zarejestrowałam.


Co do wakacji to ja bardzo polecam miasto Łeba, najlepiej troche dalej od centrum, przede wszystkim dlatego, ze plaża jest czysta, piasek miękki (jak nigdzie nad polskim morzem) no i wydmy - po prostu przepiękne. Jeżdżę tam co roku z mężem i dziećmi, są takie domki letniskowe (reklama ) bardzo polecam, jak moja Wika (też Wiktoria) była mała to właścicielka w kilkanaście minut załatwiła nam łóżeczko (pierwszym razem nie rezerwowaliśmy u niej, tylko gdzie indziej i nas oszukali). Jestem zachwycona i mogę z całego serca polecić te domki. Co do Łeby to często widzę opinie, że jest droga.. w tym roku jest już biedronka i jakiś inny market. Mało płatnych atrakcji, w wiekszosci sa tanie, albo bezpłatne icon_smile.gif Kiedyś na majówkę byłam w Białogórze, też całkiem fajnie, taki inny świat, ale mimo wszystko obym była zdrowa i mogła jeździć do roku do Łeby.
ana84
Madzialenkat zależy do jakiej ceny szukasz i w jakim terminie.

Ja podrzuciłam Ci na naszym wątku linki i generalnie na tamtej właśnie stronie szukam noclegów icon_smile.gif
Malutsia
Ja tez szukam czegoś na te wakacje? Jakiegos fajnego miejsca, byle było niedrogo
Marzena_42
Zawsze będę polecała Dębki, piękna miejscowość ludzie przemili, spokojnie jeśli nie mieszka się w samym centrum no i przepiękna plaża oraz ujście rzeki Piaśnica, gdzie z maluchami można być spokojnym, że nic się nie stanie. Strzeżone plaże i masa atrakcji.
sofia_
A co pakujecie do apteczki? W tym roku chyba zrobimy sobie pierwszą dłuższą podróż z Małym icon_smile.gif
kettima
My także po raz pierwszy jedziemy w Naszym maluszkiem w dłuższą podróż, i również mamy mnóstwo pytań, zdecydowaliśmy się na wyjazd poza granicę kraju, i staramy się jak najlepiej przygotować do tej podróży. Jedziemy dopiero w połowie sierpnia, mężowi nie udało się wcześniej dostać urlopu. Mam nadzieję, że mój szkrab dobrze zniesie lot samolotem.
majka34
Ja zawsze staram się przerz portal [edit:moderacja] szukać jakiś pensjonatów dla całej rodziny. Przy niektórych jest nawet informacja o placach zabaw itd. W tym roku przez [edit:moderacja] znalazłam kwaterę w Kołobrzegu. Lubię tam wracać, bo atrakcje nawet w zimne dni.
joanna70
Jak szukasz odpoczynku z dzieckiem to polecam Dąbki ,

to miejscowość dla rodzin z dziećmi , tu nie spotkasz hałaśliwej i pijanej młodzieży , cenowo jest bardzo przystępnie , duże i przestronne plaże co najważniejsze nie są zatłoczone ,

w pobliżu jest dużo atrakcji , moza zerknąć i zobaczyć www.domkikotwica.pl/atrakcje-2 , zbieramy materiał z wybrzeża środkowego i za jakiś czas umieścimy na stronie bardziej szczegółowy manual , nie sądziłem że nad polskim morzem jest tyle atrakcji dla dzieci ...

pozdrawiam
J.
KalinaMalina
ja polecam Krynicę Morską. niedługo poszukiwania noclegów nad polskim morzem
betka28
bardzo miło wspominam pobyt w hotelu z w ustce icon_smile.gif idealne na pobyt z dzieckiem - odpowiednio przystosowane pokoje, specjalne menu, dodatkowe atrakcje dla dzieci i możliwość zostawienia malucha pod opieką jeżeli chcemy mieć czas dla siebie icon_smile.gif Hotel jest praktycznie przy plaży i otoczy lasami, wiec idealne miejsce na spacery. Do tego piękny widok na morze z obrotowej kawiarni. Wszystko w najwyższym standardzie.
oliweczkas
CYTAT(betka28 @ Thu, 07 May 2015 - 14:22) *
bardzo miło wspominam pobyt w hotelu ustce icon_smile.gif idealne na pobyt z dzieckiem - odpowiednio przystosowane pokoje, specjalne menu, dodatkowe atrakcje dla dzieci i możliwość zostawienia malucha pod opieką jeżeli chcemy mieć czas dla siebie icon_smile.gif Hotel jest praktycznie przy plaży i otoczy lasami, wiec idealne miejsce na spacery. ]

to nie jest hotel dla normalnych ludzi. Za cenę jednej doby to my kilka dni spędzamy nad Bałtykiem.
dariamikus
Z dzieckiem najlepiej pojechać nad morze. Dzieciaki uwielbiają wodę, dlatego my jeździmy do Kormorana w Rowach. Piękne plaże, zaplecze spa w hotelu i spokój, co najważniejsze.
juliakonieczko
CYTAT(dariamikus @ Wed, 29 Jun 2016 - 12:40) *
Z dzieckiem najlepiej pojechać nad morze. Dzieciaki uwielbiają wodę, dlatego my jeździmy do Kormorana w Rowach. Piękne plaże, zaplecze spa w hotelu i spokój, co najważniejsze.



Zgadzam sie calkowicie. ja z moich chlopakow jade do krynicy morskiej do hotelu continental. jak pogoda sie zepsuje zawsze mozna skorzystac z basenu a z dziecmi zawsze dobrze miec plan awaryjny
Kamila S.
Kąty Rybackie noclegi oferują w wielu miejscach optymalne dla rodzin z małymi dziećmi.
Przede wszystkim miejscowość nie jest zatłoczona, jak letnie kurorty nadmorskie, dlatego mamy mogą tu dobrze wypocząć ze swoimi pociechami. Plaże są tu szerokie i czyste, więcej ludzi jest tylko przy głównym wejściu (ale również nie nie wiadomo jaki tłok), a wchodząc jakimkolwiek z bocznych, już można się swobodnie rozłożyć. Jeśli plaża się znudzi, można iść w drugą stronę - nad Zalew Wiślany, do portu, przy muzeum jest fajny mini park, gdzie można sobie odpocząć nad wodą.
Noclegi Kąty Rybackie mogą zaproponować w różnego typu miejscach - jest tu dużo kwater prywatnych, domków, kempingów, ośrodków, apartamentów, a jest też luksusowy hotel czterogwiazdkowy - Tristan.
Apartamenty Kąty Rybackie mają optymalne w Willi Turkusowej - świetne położenie w głębi Kątów, z dala od hałasu, teren jest zamknięty, ogrodzony, a z tyłu Willi jest plac zabaw dla najmłodszych ze sporą wiatą grillową - dla starszych icon_smile.gif
Nikt z zewnątrz tu nie wchodzi, więc można być spokojnym o swoje dzieci. Apartamenty są czyste i dobrze wyposażone - z aneksem kuchennym gotowym do użytku.
Można je obejrzeć na stronie Apartamenty Willa Turkusowa Kąty Rybackie
Apartamenty blisko morza, Zalewu Wiślanego, Krynicy Morskiej, Stegny, Trójmiasta, Malborka, więc można sobie pozwiedzać okolicę. Do Zalewu jest jakieś 200 metrów, a tam można wykupić sobie kurs statkiem po akwenie. Jak się podjedzie kawałek, do Krynicy Morskiej, to można popłynąć statkiem do Fromborka na całodniowe zwiedzanie. Dzieci będą zachwycone z mini zoo w Jantarze lub z parku dinozaurów w Malborku. Takie już trochę bardziej samodzielne będą zachwycone z parku linowego w Stegnie, a jeśli podjedziemy do Sztutowa, to możemy wykupić sobie przejażdżkę konną - po lesie, nad morze itp., lub sprzęt wodny - kajaki, rowerki, łódki, którymi można popływać po Wiśle Królewieckiej.
Na pewno nie można się tu nudzić, a po całym dniu wrażeń odpoczniecie w takich oto wygodnych i komfortowych pokojach [Apartamenty Kąty Rybackie
bekk91
Według mnie wczasy to podstawa. Trzeba gdzieś zabierać dzieci !
Annakornel
Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem przez. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie www.domki-rowy.pl na Różanej 8. Pozdrawiam
Nadiasara
Annakornel dziękuje za namiar. Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Tak ja pisałaś miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecam www.domki-rowy.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.