To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziwnów - ktoś był?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miluśniania
Witam. Chcemy się wybrać latem do Dziwnowa. Znaleźliśmy 3 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Parkowej. Oferta wydaje się korzystna, ale nigdzie nie możemy znaleźć opinii. Czy ktoś tam był? Bardzo proszę o odpowiedź. Boimy się jechać w ciemno...
Auroka
No ja na przykład byłam w Dziwnowie ze swoją rodzinką ... ale żeby do bloku jechać ? No moja rodzinka choćby nie wiem jak była korzystna cena to nigdy bysmy nie pomyśleli żeby jechać nad morze do bloku ! Ale jak kto woli - w sumie to samo centrum Dziwnowa , wszędzie blisko . Do morza niedaleko , blisko duży plac zabaw , blisko do portu ze statkami i blisko wszelkiej maści lokale ...
zwariowanamama000
A ja uważam, że jeśli tylko można wynająć coś taniej to i w bloku jest ok:) Przez kilka lat jeździliśmy do Rogowa (niedaleko Kołobrzegu, Mrzeżyna), bo tam znajomi mieli nieużywane mieszkanie. A jako że po znajomości to płaciliśmy tylko za to co zużyliśmy (woda, prąd). Oczywiście, że fajnie byłoby jechać do jakiegoś hotelu czy pensjonatu, wszystko komfortowo i pod nosem, ale tu trzeba liczyć się z ceną. My zaś, jeśli już gdzieś jedziemy to nie po to, żeby siedzieć w domku/pokoju etc tylko żeby zwiedzać i korzystać z atrakcji danej miejscowości.
oliweczkas
My w tym roku prawdopodobnie do Dziwnówka pojedziemy, więc z całą pewnością Dziwnów też zaliczymy.
ewela
Dziwnów jak dla nas "zbyt tłumny" nawet przed sezonem
Na majówkę bylismy (spalismy) w Willi Karolinka w Dziwnówku- polecena we wzgl na warunki i warunki higieniczne.
Polecam najbardziej oceanarium w Straslund:-) (to juz blisko z Dziwnówka)icon_smile.gif- oczywiscie oceanarium w ramach wycieczki.
dankin-82
Dziwnów wg mnie nie jest szczególnie tłumnym miasteczkiem; zależy też od lokalizacji w jakiej się człowiek znajdzie icon_wink.gif
my jeździmy od kilku dobrych lat i praktycznie zawsze mamy plażę dla siebie icon_smile.gif dzieciaki biegają wolno a ja nie martwię się że się zgubią w tłumie icon_smile.gif do morza mamy 20 m a to dla nas wielki plus
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.