To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kłopoty ze spaniem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
Dziewczyny - co polecicie na kłopoty ze spaniem. Od dłuższego czasu budze sie około 3, 4 rano i do 6:10 (o tej porze wstaje w dniu robocze) nie mogę zasnąć. Taj samo jest w soboty i niedzielę, z ta jednak róźnicą, że mogę sobie pospać wtedy ile chcę - około 6:30 zasypima jak niemowlę i spie do 9.
Myśłam o jakimś wspomaganiu np. jakies ziołowe tabletki. Co mogę wziąc aby bez problemu wstac o tej 6-stej bez zamulenia i jakiegos otępienia.

joanna
agrafkaa
melatonina
wiktore
cos słodkiego pól godziny przed zaśnięciem- może łyzeczka miodu i porzucenie grzebania wieczorem w internecie, tv zaraz przed snem.
AnWoj
Mam bardzo podobnnie ,wybudzam sie o 2 ,3 i po spaniu nie ma różnicy czy to w tygodniu czy w soboty ,niedziele.Troszkę boję się leków nasennych ale chyba będę musiała cos brać,no chyba że znacie jakies "domowe sposoby"(odpada liczenie owiec icon_razz.gif
Maciejonka
a nie Å‚ykasz ostatnio jakichÅ› witamin?
ja jak brałam bodymax z żeń-szeniem miałam problemy ze spaniem. Działały bardzo pobudzająco. Musiałam przyjmować o innej porze.
joanaz
dzięki za odpowiedzi.
niestety TV oglądam przed spaniem - nie odpuszczę np.Homeland- choć nie w sypialni.
Żadnych witamin nie łykam.
Co do melatonimy- czy może byc jakakolwiek, czy jednak polecacie jakis konkretny preparat

joanna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.