To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dywan z długim włosiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

siłaczka
Zasadniczo to martwię się jak coś takiego się odkurza. Podoba mi się, pasowałby mi do wnętrza ale...no właśnie czy to dobre w utrzymaniu czystości?
Tuni
Podobno fantastyczne, bo okruszków nie widać icon_wink.gif tak wyczytałam zdaje się w wątku Ammm icon_smile.gif
siłaczka
Hmm, wolałabym, aby je dało się odkurzyć. Samo nie widac mnie nie przekonuje.
truska
Okruszków nie widać ale jest ich masa w takim dywanie.
Wiem cos o tym mam taki, zorientowałam się dopiero podczas trzepania co mozna było w tym włosiu znależć.
Juz kolejnego takiego nie kupiÄ™, choc ladnie wyglÄ…da.
Honey*
tak, okruchów pelno w nim. jak odkurzam to odpryskuja w inne miejsca, jedynie trzepanie pomaga
ale trzepanie srednio co 2 tyg nie usmiecha mi sie.
wiec okruszki w nim zalegaja
Tuni
CYTAT(siłaczka @ Sat, 18 Jan 2014 - 19:57) *
Hmm, wolałabym, aby je dało się odkurzyć. Samo nie widac mnie nie przekonuje.

Ależ ja to świetnie rozumiem, to żart był bo w wątku Ammm, którać z dziewczyn zasugerowła, że zaletą dywanu z długim włosiem jest niewidoszność okruchów.
A poważnie, to nic mądrego nie doradzę, bo sama unikam grubych dywanów właśnie ze względu na trudność w czyszczeniu.
Maadzik
U mamy leżał taki. Odkurzyć się nie da, wytrzepać też za często nie bo ciężkie to okrutnie a do tego jak wybierze się tańszy to po kilku latach idealnie widać, którymi ścieżkami uczęszczamy zazwyczaj. Droższe ponoć bardziej wytrzymałe.
ania_411
a ja jestem zadowolona ze swojego, mam w salonie i faktycznie okruszkow w nim nie widac a i odkurzanie nie jest dla mnie zbyt uciazliwe. mieciutki, fajnie wyglada, ja polecam.
minka.
Ja mam juz kilka lat, w roznych kolorach:) na gorze sie sprawdza( sypialnia, pokoj dziecia ) na dole wlasciwie tez (3 lata) tyle ze osobiscie odradzam przy siersciuchu:) ja mam ikeowskie i sa baaardzo lekkie:)
bb
Mamy taki w czesci kominkowej. Nie odkurza sie, trzepie sie za pomoca meza gorala 29.gif
amania
Takiego dywanu nie da się dokładnie odkurzyć - jedynie trzepanie daje dobry efekt.
Ja kupiłam taki do salonu, ale po jakimś czasie nie wytrzymałam. Teraz mam go w sypialni i tam sprawdza się dobrze (bo nie wnoszę tam jedzenia, a pies i kot bardzo rzadko tam wchodzą).
bb
O tak....dlugie wlosie nie komponuje sie z jedzeniem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.