To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Uszczelnianie okien

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniakuleczka
mieszkam w wynajętym mieszkaniu, w którym są 10letnie drewniane okna
niektóre mocno wypaczone, niby nowoczesne, ale wieje jak cholera

i teraz pytanie - czy są istnieją specjaliści, którzy uszczelniają okna?
same uszczelki niby na tych oknach są, zresztą chyba trzeba wiedzieć, gdzie je przykleić itd.
moze gdzieś trzeba to okno dokręcić.

Taki fachura by się przydał. Znacie kogoś takiego?
malgosia1968
u mnie też są stare okna ale moje pamiętają wczesną komunę
utykam gdzie się da watą, uszczelka by się nie utrzymała
Tuni
Aniukuleczko, w marketach budowlanych są takie samoprzylepne gumowe uszczelki. Mają różne grubości i kształty, nie wiem jakie masz wielkie szpary ale może takie uszczelki wystarczą.
aniakuleczka
widzisz,
problem w tym, że na tych oknach są już uszczelki.
dlatego potrzebuję specjalisty, czy zakładać następne, w innym miejscu? wymieniać te?
czy np. gdzies podkręcić profile okien,
bo to sÄ… takie drewniane jak plastikowe
no wiecie, nowoczesne takie, tylko że wieje jak czort icon_smile.gif
netty5
ANIAKULECZKA ale te uszczelki też co jakiś czas trzeba wymieniac. My własnie w tamtym roku wymienialiśmy bo stare się po prostu "ugniotły" , straciły swoją sprężystość , grubość ....no wiesz o co mi chodzi i ciągneło od okien. Może na twoje też już przyszła pora.....
pati.n
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 20 Jan 2014 - 09:56) *
widzisz,
problem w tym, że na tych oknach są już uszczelki.


Mój mąz co roku przed zimą wynienia uszczelki na nowe, w naszej sypialni, i u dzieci.
aniakuleczka
znów odpowiem sobie:
udało się
znalazłam specjalistę od naprawy okien
jedno z nich balkonowe zamykaliśmy na skobel przzeze mnie wymyślony, bo drzwi się nie domykały
a tu niespodzianka - pan specjalista po 5 minutach wyregulował okno tak, że domyka się idealnie.

niestety, z dwoma innymi poradził, żeyb je zakleić czymś na zimę, bo nie ma możliwości, żeby były szczelne, bo są tak krzywe, że no.......... nie ma bata icon_smile.gif
sylwia4012
ja miałam taki sam problem z oknem dachowym. Nie wytrzymałam i w końcu je po prostu wymieniłam. Znalazłam w internecie odpowiedni sklep [edit: moderacja] i tam kupiłam nowe okno dachowe. Wybrałam lepsze profile, drewniane okna razem z kołnieżami i byłam mile zaskoczona ceną. Nie myslałam, że uda mi sie kupić praktycznie po kosztach. Doskonała proporcja jakości okna do ceny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.