To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ednokrynolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
Witam w sierpniu byłam 1 raz u edno.zrobiłam badania i wyszło mi ze mam hasimoto czy jakoś tak i pani doktor kazała mi przyjść dopiero przed swiętami BN dala mi skierowanie na badania,badania zrobiłam tydzień przed wizyta i dzwoni pani z rejestracji ze wizyta odwołana bo coś tam zabrakło z NFZdrowia punktów chyba i ze zapisy są dopiero na nfz w czerwcu,ale dzisiaj cos mnie podkusiło i zadzwoniłam i wiecie na kiedy mnie zapisano UWAGA na 17 listopada no masakra jakaś,nawet nie wiem jak mi wyszły ostatnie badania:(
netty5
Witaj w klubie.....i tak jestes w dobrej sytuacji.U nas na NFZ wogóle nie ma endokrynologa . A w miastach w pobliżu rejestrują już na 2015 rok. Też mam hashimoto.Muszę jezdzić prywatnie 60 km do lekarza.
mariola233
A nie leczone hasimoto,co może złego stać?mnie nie stać na prywatnego lekarza:(
netty5
Tu znalazłam dosyć fajny artykuł https://zwierciadlo.pl/2011/zdrowie/porady/...powaznej-nazwie
mariola233
Smutne jest to co przeczytałam:(i tak źle się czuje a jak przestane się leczyć to listopada to będzie kaput,pójdę do rodzinnego może on zrobi mi badania i przepiszę mi tabletki bo już mi się skończyły
netty5
Mariola ja mam informacje od mojego lekarza do lekarza rodzinnego i na podstawie tej info lekarz rodzinny przepisuje mi leki jak mi zabraknie ale na 100 % Na szczeście eutyrox czy letrox nie jest drogi. Więc próbuj.
maania
mariola jak masz jakiekolwiek zaświadczenie lub wpisane w karcie w Twojej przychodni to internista da ci bez problemu skierowanie na badanie tsh (za ft3 i ft4 chyba byś musiała dopłacać bo to z tego co wiem tylko endo może na to kierować nieodpłatnie) a i tabletki bez problemu ci wypisze także spokojnie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.