To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam sklepu z naklejkami, ale nie ściennymi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
Chciałabym okleić pojemniki na zabawki i tak np pojemnik kuchnia: garnek, kubek, łyzka, dzbanek itd
pojemnik samochody: pojazdy różnej maści, pojemnik lalki itd
Wszystkie strony które sie wyświetlają to naklejki ścienne, sporo kosztują, a ja chciałam takie zwykłe na arkuszu, gdzie jest z 50 na jednym, małe zwykłe. I fakt pojedyncze oferty są, ale ja bym chciała sklep, gdzie wklepię w szukaj: garnek, kubek i wyświetli się zestaw. I wszystkie naklejki kupię w tym jednym miejscu.
Możliwe?

Opcja druga to kupić papier samoprzylepny i wydrukować z netu wybrane obrazki icon_smile.gif Ale mi się nie chce.
kalarepa78
Wydaje mi się, że takie naklejki o jakich piszesz będą raczej zbyt małe. Może wykorzystasz naklejki z książeczek z tej serii: https://www.matras.pl/poznaje-swiat-moje-pi...mi-czesc-6.html
Kocisława zwana Warkotem
Polecam zwykły slep papierniczy, taki "osiedlowy"(w naszym dostanie się wszystko na zamówienie).
bb
A ja kiedys w zwyklej ksiegarni nabylam takie komplety niemieckich chyba naklejek z pogrupowanymi tematycznie naklejkami dodatkowo opisanymi po...angielsku.
Np warzywa z podpisami, zabawki, zawody etc.
Tak stworzylam z pierworodna pierrwwszy domowy obrazkowy slownik polsko-grecko-angielski icon_wink.gif

Przeszla bym sie do lokalnej ksiegarni czy papierniczego. Cuda mozna znalezc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.