To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyjazd w gory z psem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdamir1
Witam , otoz chcemy z rodzinka wyjechac w gory Karpacz, Zakopane , Karkonosze w sumie to obojetnie gdzie
i mamy malego pieska . Chcemy zabrac go ze soba .
Czy macie moze jakies sprawdzone namiary gdzie mozna zabrac psiaka ze soba .
Najlepiej bysmy chcieli wynajac jakis nie duzy domek letniskowy .
Bede wdzieczna jesli bedziecie mogli mi cos polecic.

dziekuje .
Agnieszka AZJ
"Panorama" w Krynicy przyjmuje zwierzęta.

Moi Teściowie jeździli tam z kotem kilka razy. Ja się w tym roku biję z myślami, czy zabierać psa czy zostawić ją w domu ze starszymi dziewczynami. Nika potrzebuje wybiegania, w domu ma ogród i chodzimy na spacery do lasu, a tam w zimie jedyne, gdzie można pójść, to zejść ulicą do miasta.
magdamir1
Dzieki zaraz w google poszukam
a to jest jakis osrodek czy domki wczasowe ??

no ja nie mam akurat z kim pieska zostawic wiec raczej musi jechac..dlatego wolalabym jakis maly ogrodzony domek .
No i my chcemy latem.
markopolos
Planujemy na następny weekend wyjechać w góry icon_smile.gif
kolezankadanka
Hmmm - ja wybieram się niedługo w Beskidy. Jeżeli będziesz jeszcze poszukiwać miejsca na wypoczynek to polecam Chatkę nad stawem - tak wpisz w google to zobaczysz zdjęcia.
Właścicielem domku jest pan Piotr - sympatyczny myśliwy, który odstępuje domek za niewielkie pieniądze. W sumie może się tam zmieścić do ośmiu osób.
Niedaleko do Magurskiego Parku Narodowego.
Cisza i spokój. A okolica pełna inspiracji.
alka25
Zawsze można na jeden dzień pojechać. Zobacz tutaj, czytałam na ten temat bardzo ciekawy artykuł.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.